10 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 543
هفته جاری: 5132
ماه جاری: 46797
تاکنون: 17183615
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/11/27

استاندار: دستاوردهاي حوزه سلامت همدان موجب انقلاب در بهداشت و درمان شد

استاندار همدان گفت: در هشت سال گذشته و مدت زمان خدمت رساني دولت تدبير و اميد دستاوردهاي بزرگي در حوزه سلامت اين استان شکل گرفت و در بخش بهداشت و درمان يک انقلاب بزرگ اتفاق افتاد.

1399/11/26

استاندار همدان: هيچ محدوديتي براي تامين کالاهاي اساسي مردم وجود ندارد

استاندار همدان با بيان اينکه متوليان امر با جديت بر تنظيم قيمت هاي بازار و توزيع کالاها نظارت دارند، گفت: هيچ محدوديتي براي تامين کالاهاي اساسي مردم در ماه پاياني سال وجود ندارد.

1399/11/26

استاندار: طرح توسعه همدان مبتني بر مشارکت بانوان و جوانان است

استاندار همدان توجه به نقش محوري جوانان و بانوان را اولويت اصلي دولت در اعتلاي کشور دانست و گفت: مسير راهبردي رشد و سند توسعه پايدار و همه جانبه اين استان نيز بر مبناي مشارکت فعال و موثر جوانان کارآمد و استفاده از ظرفيت و توان بانوان و ورزشکاران نخبه مشخص و طراحي شده است.

1399/11/26

اطلاعيه آزمون استخدامي استانداري همدان

اطلاعيه آزمون استخدامي استانداري همدان

1399/11/20

استاندار همدان: مهم‌ترين اصل در مبارزه با کرونا اجراي 100 درصدي پروتکل‌هاي بهداشتي است

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در جلسه ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: مهم ترين و اساسي ترين اصل در راستاي کسب موفقيت در مسير مبارزه با ويروس کرونا و حفظ سلامت عمومي مردم، تاکيد بر اجراي 100 درصدي پروتکل‌هاي بهداشتي در ميان همه اقشار و سطوح مختلف جامعه است.

1399/11/19

استاندار همدان: پروژه‌هاي بي‎سابقه‌اي در سطح استان انجام شده است

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در آئين آغاز عمليات اجرايي و آماده‌سازي دو پروژه مهم و بزرگ: ساختگاه نيروگاه سيکل ترکيبي 500مگاواتي، و کارخانه توليد فروسيليسيوم ملاير که همزمان با ايام‌الله دهه مبارک فجر و با حضور مديرعامل شرکت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي کشور برگزار شد، گفت: پروژه‌هاي مختلفي در شهرستان‌هاي دهگانه همدان در دست احداث و يا اجرا هستند، که استان را به يک کارگاه بزرگ تبديل کرده است.

1399/11/19

زمين چمن دانش‌آموزي تويسرکان به بهره‌برداري رسيد

همزمان با بهره برداري 183 فضاي ورزشي دانش آموزي در کشور که به صورت ويدئو کنفرانسي و با دستور رييس جمهوري انجام شد

1399/11/16

استاندار همدان: سند ارتقاي نقش زنان براي تقسيم عادلانه منابع تدوين شد

به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي، در آيين تجليل از بانوان توانمند و نخبه استان همدان، گفت: سند ارتقاي نقش و جايگاه بانوان در راستاي تقسيم عادلانه منابع در استان تهيه و تدوين شده است.

1399/11/16

عمليات اجرايي مرکز فرماندهي کنترل انتظامي همدان آغاز شد

عمليات اجرايي ساختمان مرکز فرماندهي کنترل قرارگاه انتظامي امام علي(ع) همدان همزمان با آغاز دهه فجر با حضور استاندار، معاون سياسي امنيتي استانداري و فرمانده انتظامي استان همدان آغاز شد.

1399/11/16

استاندار: 651 پروژه در استان همدان بهره‌برداري و يا کلنگ‌زني مي‌شود

استاندار همدان گفت: 651 پروژه عمراني و طرح اقتصادي با اعتباري بالغ بر هفت هزار و 900 ميليارد تومان همزمان با ايام الله دهه فجر در نقاط مختلف اين استان بهره برداري و يا عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود.

1399/11/16

استاندار: مصرف گاز در نيروگاه شهيد مفتح همدان يک ميليارد متر مکعب کاهش يافت

استاندار همدان در نشست مديريت مصرف سوخت زمستاني که از طريق برقراري ارتباط زنده تصويري با وزيران کشور، نفت و نيرو برگزار شد، گفت: مصرف گاز در نيروگاه شهيد مفتح همدان در 9 ماهه امسال يک ميليارد متر مکعب کاهش يافته است.

1399/10/15

استاندار: استان همدان در وضعيت زرد کرونايي قرار گرفت

مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد استاني مقابله با کرونا گفت: براساس گزارش معاون وزير بهداشت در ستاد ملي کرونا، تمامي شهرستان‌هاي اين استان در وضعيت زرد کرونايي قرار دارند.

1399/10/15


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.