ابرهای پراکنده وضعیت:
21°C دمای هوا:
14% رطوبت:
1006hPa (Rising) فشار:
ESE جریان باد:
 
رسول خدا(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود: هر كس یك نیاز مؤمنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد كه كمترین آن بهشت باشد.

(GMT) / (Tehran) 


    استاندار همدان: دولت بدنبال ايجاد اشتغال و نشاط براي جوانان است+تصاويردرگالري

 

استاندار همدان گفت: دولت تدبير و اميد با برنامه هاي در دست اقدام به دنبال ايجاد اشتغال، نشاط و شادابي براي نسل جوان است.

1394/03/13

    مدير کل دفتر فناوري اطلاعات استانداري همدان: بخشي از اعتبارات عمراني دستگاه ها به امن سازي سرويسهاي سايبري اختصاص مي يابد

 

مديرکل دفتر فناوري اطلاعات استانداري همدان گفت:دستگاهها مي توانند نيم تا دو درصد اعتبارات عمراني را در راستاي تحقق اهداف پدافند غير عامل به امن سازي شبکه و سرويسهاي سايبري خود اختصاص دهند.

1394/03/13

   معاون استاندارهمدان: دولت به تقويت حوزه حمل و نقل توجه دارد

 

معاون اموربرنامه ريزي استانداري همدان بيان کرد: حمل و نقل عمومي از جمله حوزه هايي است که دولت تدبير و اميد به توسعه و تقويت آن توجه ويژه دارد.

1394/03/13

   ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعيه شماره 3 اين ستاد دوره زماني ثبت نام از داوطلبان نمايندگي مجلس شوراي اسلامي را اعلام کرد.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعيه شماره 3 اين ستاد دوره زماني ثبت نام از داوطلبان نمايندگي مجلس شوراي اسلامي را اعلام کرد.

1394/03/12

   استاندار همدان: وزارت جهاد کشاورزي برنامه هاي استان را تقويت و حمايت کند+تصاويردرگالري

 

استاندار همدان خواستار حمايت هرچه بيشتر وزارت جهاد کشاورزي از برنامه هاي استان در اين حوزه بخصوص در زمبنه صنايع تبديلي، تغيير نوع کشت از پرآب بر به کم آب بر و آبياري مدرن شد.

1394/03/12

    350 يادواره شهدا در همدان برگزار شد

 

مديرکل امور اجتماعي استانداري همدان از برگزاري 350 يادواره شهدا در سال 93 در نقاط مختلف اين استان خبر داد.

1394/03/12

   در ديدار استاندار همدان با سفير تاجيکستان در ايران تاکيد شد: گسترش و تحکيم روابط في مابين بر اساس تفاهم برادر شهري+تصاويردرگالري

 

استاندار همدان و سفير تاجيکستان در ايران بر گسترش و تحکيم روابط في مابين بر اساس تفاهم برادر شهري همدان و کولاب تاکيد کردند.

1394/03/11

    معاون استاندار همدان: ذخاير معدني مي توانند جايگزين خوبي براي نفت باشند

 

معاون برنامه ريزي استانداري همدان گفت: استخراج ذخاير معدني با توجه به سهولت انجام کار و ارزش زياد اين ذخاير مي توانند در اقتصاد کشور جايگزين مناسبي براي نفت باشند.

1394/03/10

    مديرکل سياسي استانداري همدان: اقدامات دولت تدبير و اميد در سايه همدلي مردم و مسوولان به ثمر مي رسد

 

مديرکل سياسي و انتخابات استانداري همدان گفت: با وجود مشکلات اقتصادي کشور در تمام حوزه ها دولت تدبير و اميد توانسته گام هاي خوبي بردارد و در اين راستا همدلي و همزباني مردم و مسوولان مي تواند بسيار اثر بخش باشد .

1394/03/09

    معاون استاندار همدان: شهرداري نقش مهمي در توسعه ورزش قهرماني دارد

 

معاون سياسي امنيتي استاندار همدان گفت: شهرداري و شوراي اسلامي شهر همدان نقش مهمي در توسعه و پيشرفت ورزش قهرماني و حرفه اي دارند و انتظار داريم حضوري پر رنگ در حمايت از رشته هاي ورزشي داشته باشند.

1394/03/09


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

عملکرد ستاد اجرايي خدمات سفر استان در پذيرايي از گردشگران در نوروز 1394 را چگونه ارزيابي مي کنيد ؟ تایید  تعداد آرا: 120 نتيجه
   
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.