مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 125
امروز: 277
هفته جاری: 63743
ماه جاری: 277
تاکنون: 13429277
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   استاندار: تحريم نتوانست حتي يک واحد توليدي همدان را تعطيل کند+تصاويردرگالري

استاندار همدان گفت: امسال در حالي وارد هفته دولت مي شويم که از بيش از يک هزار واحد توليدي استان، هيچ يک به دليل اعمال تحريم هاي ظالمانه غرب راکد يا تعطيل نشده است.
   معاون رييس جمهوري: رابطه دولت و ملت را بر مبناي اعتماد بيشتر قرار دهيم+تصاويردرگالري

معاون رييس جمهوري و رييس سازمان امور استخدامي و اداري کشور گفت: هفته دولت فرصت مغتنمي است تا تعامل دولت و ملت را در راس برنامه ها و بر منباي اعتماد بيشتر قرار داده و در اين گفت و گو بسياري از رويه ها را تغيير دهيم.
   پيام استاندار همدان بمناسبت روز همدان

پيام استاندار همدان بمناسبت روز همدان
    معاون اقتصادي استاندار خواستار شد: واحدهاي متروکه از آمار صنعت همدان کم شود

معاون امور اقتصادي استاندار همدان با بيان اينکه واحدهاي توليدي و صنعتي متروکه آمار اشتغال و توليد استان را مختل مي کند، خواستار کاسته شدن شمار اين واحدها از آمار استاني شد.
    با تدبير دولت؛ گره از مشکلات 6واحد صنعتي همدان گشوده شد

در بيست و نهمين کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد مشکلات هفت واحد توليدي و صنعتي استان همدان امروز /چهارشنبه/ با حضور صاحبان اين واحدها، روساي دستگاه هاي اجرايي و بانک ها بررسي و گره از مشکلات 6واحد از آنها گشوده شد.
   ترويج فرهنگ دفاع مقدس عامل پيروزي در جنگ اقتصادي است

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: امروز در جنگ تمام عيار اقتصادي با دشمن هستيم و ترويج فرهنگ دفاع مقدس ما را در اين جنگ پيروز مي کند.
    معاون استاندار همدان: امر به معروف به دور از تضعيف و تخريب در برخوردها انجام شود

معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان گفت: امر به معروف و نهي از منکر بايد به دور از تضعيف و تخريب در برخوردها انجام شود.
   جريمه هاي بازدارنده براي تخلفات رانندگي وضع شود

معاون هماهنگي دفتر امور عمراني استانداري همدان گفت: کاهش سوانح رانندگي تنها با توصيه محقق نمي شود بلکه بايد از جريمه هاي بازدارنده نيز استفاده کرد که نمونه بارز اجراي اينگونه طرح ها در زمينه بستن کمربند ايمني محقق شد.
   عليرغم افزايش تردد ها ، شاهد کاهش تصادفات در استان بوديم/همدان از امن ترين استانهاي کشور

در جلسه مهندس شاهرخي استاندار همدان با سردار حسيني رئيس پليس راه راهور ناجا و سردار کامراني صالح فرمانده انتظامي استان همدان بر همکاري و تعامل بيشتر با هدف ايمني راهها و کاهش تصادفات جاده اي تاکيد شد.
   فرمانده پليس راه: خودروهاي داخلي با استاندارد فاصله زيادي دارد

فرمانده پليس راه کشور گفت: با اطمينان مي گويم که خودروهاي توليدي داخل با مطلوب و استانداردهاي روز جهان فاصله زيادي دارد.
   مبل و منبت؛ لوکوموتيو صنايع همدان

ايرنا- دکتر رضا رحماني وزير صنعت، معدن و تجارت در سفر دو روزه خود به همدان حامل خبر خوشي براي فعالان و سرمايه گذاران مبل و منبت و نسخه شفا بخشي براي رونق اين حوزه بود؛ هنر صنعتي که از آن به عنوان لوکوموتيو صنايع همدان نام برد.
   فراخوان وزير صمت براي سرمايه گذاري در همدان

وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اينکه منطقه ويژه اقتصادي "جهان آباد" داراي ظرفيت هاي کم نظير در کشور است از سرمايه داران داخلي و خارجي براي سرمايه گذاري در اين فرصت اقتصادي در استان همدان فراخوان داد.
   وزير صنعت: از راه‌اندازي صنايع چوب در همدان حمايت مي‌کنيم

وزير صنعت، معدن و تجارت با تاکيد بر حمايت از صنايع مبتني بر ظرفيت‌هاي هر منطقه، گفت: احداث صنايع چوب از نيازهاي همدان است که با تخفيف و حمايت ويژه راه‌اندازي مي‌شوند.
   حمايت ويژه وزير صنعت از شهرک فناوري هاي برتر همدان

وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرک فناوري هاي برتر همدان بازديد کرد و براي حمايت ويژه از اين طرح اقتصادي و علمي قول مساعدت داد.
   بازديد وزير صنعت از نخستين شهرک بنکداري کشور در همدان

وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر 2روزه به استان همدان از شهرک بنکداري اين شهر ديدن کرد و در جريان روند پيشرفت اين طرح اقتصادي که نخستين شهرک در کشور است قرار گرفت.
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.