21 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 248386
تاکنون: 16206775
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   استاندار همدان: براي تکميل طرح‌ها از مشارکت بخش خصوصي استفاده شود

استاندار همدان با بيان اينکه 72 طرح ملي اين استان در حال اجرا است تاکيد کرد: براي تکميل و اتمام طرح‌هاي نيمه تمام بايد از مشارکت بخش خصوصي استفاده کرد.
   استاندار همدان: تشکيل کميته عالي نظارت، براي بررسي مصوبات کميسيون ماده 100 قانون شهرداري / اکو سيستم دامنه شمالي الوند را قرباني ساخت و سازهاي غير قانوني نخواهيم کرد

سيدسعيد شاهرخي، استاندار همدان در صحن شوراي اسلامي شهر همدان، مطرح کرد: از عملکرد کميسيون ماده 100 شهرداري همدان به دليل صدور برخي مجوزها و گذر از تخلفات با پرداخت جريمه گلايه داريم. تبديل تخلفات ساختماني به جريمه، فقط در زماني مجاز است که با اصول شهرسازي مغايرت نداشته باشد.
   مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در همدان تاکيد کرد: ضرورت توسعه خدمات الکترونيک ادارات در راستاي مقابله با شيوع کرونا

اسدا... رباني مهر، مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در استان همدان بر ضرورت توسعه خدمات الکترونيکي و غير حضوري در راستاي مقابله با شيوع کرونا تاکيد کرد.
   معاون عمراني استاندار همدان:اجراي آمايش سرزمين بخش آب در استان همدان

محمودرضا عراقي، معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان گفت: آمايش سرزمين بخش آب به صورت مستقل و هماهنگ با ساير بخش‌ها در استان همدان اجرا مي‌شود.
   استاندار همدان : تبليغ، تحکيم و تقويت باورهاي ديني مردم، اولويت متوليان تبليغات اسلامي / حمايت همه جانبه از طرح‌ها و برنامه‌هاي اداره کل تبليغات اسلامي استان

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در ديدار با مديرکل و شوراي مديران اداره‌ کل تبليغات اسلامي استان، گفت: در شرايط کنوني، بيش از هر زمان ديگري به تبليغ، تحکيم و تقويت باورهاي ديني مردم نياز داريم و اين مهم بايد در اولويت متوليان تبليغات اسلامي باشد.
   استاندار همدان: فرهنگ سازي در کنار برخورد با دانه درشت‌ها اولويت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، در جلسه کميسيون برنامه‌ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، گفت: فرهنگ سازي در کنار برخورد با دانه درشت ها و باندهاي سازمان يافته اولويت ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز باشد
   استاندار همدان: اجراي طرح‌هاي گردشگري تحولي براي همدان / گردشگري راهي براي رهايي از اقتصاد تک محصولي

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، در جلسه بررسي طرح‌هاي توسعه گردشگري با محوريت 5 موضوع مهم و تاثيرگذار، گفت: تاکيد بر اين است که مصوبات جلسه بررسي طرح‌هاي گردشگري استان، به سرعت و با دقت عملياتي شوند. گردشگري در چنين شرايطي مي‌تواند ما را از اقتصاد تک محصولي برهاند.
   تاکيد استاندار بر حل مشکلات کوي نبوت: مشکل روشنايي معابر پر تردد کوي نبوت رفع مي‌شود / علي‌رغم کمبود منايع مشکلات محله ‌کوي نبوت در اولويت قرار خواهند گرفت

سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در جمع مردم کوي نبوت و اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد سيد مصطفي‌ الحسيني، گفت: مديران مشکلات اين منطقه را ظرف مدت يک ماه حل کنند و به مردم گزارش دهند.
   شاهرخي، استاندار همدان: ساخت سه گاوداري 6هزار راسي در استان توسط شرکت شستا

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در جلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي گفت: قرارداد ساخت سه گاوداري 6 هزار راسي در شهرهاي استان با سرمايه‌گذاري شرکت شستا و چند شرکت خصوصي ديگر منعقد شده که تحول بزرگي در صنعت شير و لبنيات استان به وجود مي‌آورد.
   در سفر استاندار به شهرستان نهاوند: آئين کلنگ‌زني شروع عمليات احداث پروژه فرآوري دولوميت نهاوند

طي سفر يک روزه سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، به شهرستان نهاوند، پروژه فرآوري دولوميت نهاوند با اعتبار 599 ميليارد و 900 ميليون تومان، با حضورشهبازي نماينده مردم نهاوند در مجلس، رضواني‌فر مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي (شستا) و جمعي از مديران ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني کلنگ‌زني شد.
   روز پُر کار استاندار همدان در پايتخت

مهندس شاهرخي، استاندار همدان، طبق برنامه هفتگي در جهت پيگيري مسايل استان در مرکز طي سفر يک‌روزه‌ به تهران، پروژه‌هاي راه آهن، مسائل بخش کشاورزي و همچنين مشکلات مددجويان و مستمري بگيران استان را پيگيري کرد.
   همدان امتياز ممتاز در اجراي مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس را کسب کرد

وزارت کشور از اقدامات استاندار همدان و ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان به خاطر اجراي موفق بيست‌‌و يکمين مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس با شعار مدرسه ايمن، جامعه تاب آور تقدير و تشکر کرد.
   استاندار همدان مطرح کرد : آمادگي طرح‌هاي کلان اشتغال‌زا در استان براي جذب سرمايه‌گذار

مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در جلسه بررسي مشارکت بنياد برکت در طرح‌هاي سرمايه‌گذاري و اشتغال‌زايي استان، گفت: طرح‌هاي کلان با اشتغال زايي قابل توجه در استان همدان آماده واگذاري و جذب سرمايه گذار بخش خصوصي است.
   استاندار همدان مطرح کرد: عمومي کردن اصلاح الگوي مصرف و فرهنگ‌سازي آن

سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در شوراي فرهنگ عمومي استان، گفت: بايد اصلاح الگوي مصرف، به يک حرکت اجتماعي و عمومي در جامعه تبديل شود.
   استاندار همدان : وضعيت استان زرد است / رعايت کنيم تا به شرايط قرمز نرسيم / مابايد بتوانيم ضمن رعايت نکات بهداشتي، باشرايط کرونايي زندگي کنيم

مهندس سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: با توجه به وضعيت استان‌‌هاي همجوار بايد بتوانيم ضمن رعايت نکات بهداشتي، باشرايط کرونايي زندگي کنيم.
123456789
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.