18 آذر 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 33
امروز: 5546
هفته جاری: 38169
ماه جاری: 278531
تاکنون: 14613843
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

رئيس ستاد انتخابات استان همدان خبر داد: ثبت‌نام 19نفر از استان همدان در نخستين روز
رئيس ستاد انتخابات استان همدان از نام‌نويسي 19 نفر در نخستين روز از ثبت‌نام داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان همدان خبر داد.
 
استاندار همدان: التزام عملي به نماز، مسير اعتلاي ما و سعادت جامعه است
استاندار همدان گفت: التزام عملي به نماز، مسير اعتلاي ما و سعادت جامعه است.
 
استاندار همدان : اجراي مُر قانون بهترين راه براي صيانت از حق‌الناس است
ستاد انتخابات استان همدان با حضور استاندار و حجه‌الاسلام و المسلمين مرادي رئيس هيئت نظارت بر انتخابات، در جمع اعضاي ستاد انتخابات، صدا و سيما و خبرنگاران استاني در محل استانداري همدان، به طور رسمي افتتاح شد.
 
استاندار همدان:متوليان در حل مباحث حوزه فرهنگ عمومي عزم جدي دارند
استاندار همدان گفت: متوليان در حل مباحث حوزه فرهنگ عمومي عزم جدي دارند.
 
فرايند انتخابات در همدان گرم‌تر از ديروز
مديرکل دفتر سياسي و انتخابات استانداري و دبير ستاد انتخابات استان همدان با بيان اينکه تنور انتخابات در اين استان در حال گرم‌تر شدن است قوانين و شرايط ثبت‌نام داوطلبان نمايندگي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي را در اين استان اعلام کرد.
 
سرپرست اداره کل روابط عمومي ومسئول کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان: اولويت ما، سلامت و دقت در امر اطلاع‌رساني است
فاطمه حبيبي، سرپرست اداره کل روابط عمومي ومسئول کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان در نشست با مديران روابط عمومي فرمانداري‌هاي استان مطرح کرد؛ اولويت ما، سلامت و دقت در امر اطلاع‌رساني است.
 
معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان: استان همدان براي برگزاري حماسه ملي انتخابات، آماده است
اعضاي ستاد انتخابات استان همدان ، در کارگاه آموزشي يک روزه اي که به صورت ويدئوکنفرانس با حضور فرماندارن و مسئولان ستادهاي انتخابات شهرستان ها برگزار شد، شرکت کردند.
 
استاندار همدان : تلاش ما رفع مشکلات دانشگاه فرهنگيان است
استاندار همدان در جمع اعضاي کميته هيات امناي دانشگاه فرهنگيان همدان مطرح کرد: تلاش ما رفع مشکلات دانشگاه فرهنگيان است
 
استاندار همدان در همايش فرمانداران، بخشداران و هيئت نظارت مطرح کرد:ملاک عمل ما در انتخابات، مُر قانون است.
همايش فرمانداران، بخشداران و هيئت نظارت بر انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي ايران، ديروز با حضور سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در دو بخش در سالن همايش‌هاي استانداري برگزار شد.
 
استاندار همدان در همايش مشترک هيات نظارت برانتخابات: دغدغه مجريان و ناظران صيانت ازرأي مردم است
استاندار همدان گفت: رسالت مجريان و ناظران انتخابات ، حفظ امنيت و آرامش مردم براي انتخاب بهتر و سالم‌تراست.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.