مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 51
امروز: 2945
هفته جاری: 2945
ماه جاری: 2945
تاکنون: 8312417
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

معاون استاندار همدان:دولت از ايده هاي نو براي رفع معضلات اجتماعي استقبال مي کند
معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان گفت: مسئولان کشور دنبال بهره گيري از ايده هاي نو و اثر گذار براي رفع مشکلات و معضلات اجتماعي هستند.
 
صنعت مبل و منبت ملاير بايد در عرصه بين المللي بدرخشد
معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان گفت: صنعت مبل و منبت ملاير بايد در عرصه هاي بين المللي بدرخشد و نقش خود را در بعد بين المللي به خوبي ايفا کند.
 
عيادت مشاور استاندار و مدير کل روابط عمومي استانداري از خبرنگار هفته نامه«سيماي آينده»
در پي سانحه تصادف پيش آمده براي قربان قنبري خرّم، خبرنگار سيماي آينده، مشاور استاندار و مدير کل روابط عمومي استانداري به اتفاق همکاران صبح امروز به نمايندگي ازسوي استاندارهمدان از اين خبرنگار عيادت نمود.
 
پيام تسليت استاندار همدان به مناسبت درگذشت دانش آموزان هرمزگاني
استاندار همدان طي پيامي ضايعه اسفناک درگذشت تعدادي از دانش آموزان هرمزگاني را به ملت شريف ايران اسلامي و مردم عزيز استان هرمزگان بويژه خانواده هاي داغدار تسليت گفت.
 
مروري بر کارنامه چهارساله دولت يازدهم در همدان
تکميل راه آهن تهران- همدان، تکميل سه سد و 9 مجتمع آبرساني، رشد 26 درصدي تعداد واحدهاي فعال توليدي، گازدار شدن 994 روستا و انتقال پساب تصفيه خانه فاضلاب همدان به نيروگاه مفتح تنها بخش اندکي از خدمات دولت يازدهم در همدان است.
 
وزير بهداشت در نشست خبري با اصحاب رسانه استان همدان تاکيد کرد: نبايد کاستي هايمان را به حساب نظام و انقلاب و اسلام بگذاريم/ علاقه مندي مردم به استمرار طرح تحول سلامت
دکتر هاشمي با اشاره به علاقه مندي مردم به استمرار طرح تحول سلامت، افزود: مردم را نبايد نااميد کرد و بايد مطالباتشان تعقيب شود و هيچ يک از افراد مسئول، در انجام ماموريت و مسئوليتشان نبايد کوتاهي کنند.
 
وزير بهداشت در نشست با مسئولان موسسه خيريه دارالايتام مهديه همدان: نبايد محدوديتي براي مشارکت خيرين در حوزه سلامت ايجاد کنيم
وزير بهداشت ضمن تقدير از خيرين سلامت به دليل کمک به دولت براي توسعه خدمات در سراسر کشور، گفت: نسبت به جلسه قبلي که با مسئولان موسسه خيريه دارالايتام مهديه همدان داشتيم، بخشي از مشکلات برطرف شده و همکاري دانشگاه علوم پزشکي با اين مجموعه به خوبي انجام مي شود و بر خلاف دوران گذشته، همديگر را رقيب نمي دانند.
 
با حضور وزير بهداشت؛ سومين دستگاه راديوتراپي مرکز تشخيصي درماني مهديه همدان به بهره برداري رسيد
سومين دستگاه راديوتراپي(شتابدهنده خطي) مرکز تشخيصي درماني مهديه همدان وابسته به موسسه دارالايتام مهديه همدان با حضور وزير بهداشت، به بهره برداري رسيد.
 
بازديد وزير بهداشت از بيمارستان هاي در حال ساخت اکباتان و فاطميه همدان
وزير بهداشت از بيمارستان 272 تختخوابي در حال ساخت اکباتان و بيمارستان فاطميه همدان بازديد کرد.
 
وزير بهداشت بيمارستان سوانح سوختگي بعثت همدان را افتتاح کرد
وزير بهداشت در سفر خود به استان همدان، بيمارستان سوانح سوختگي بعثت همدان با ظرفيت 55 تخت بيمارستاني را افتتاح کرد.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.