مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 46
امروز: 4234
هفته جاری: 21679
ماه جاری: 270464
تاکنون: 8797014
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

چند طرح بهزيستي با حضور وزير تعاون در همدان بهره برداري شد+تصاويردرگالري
چندين طرح بهزيستي در حوزه هاي توانمندسازي، پيشگيري، فرهنگي، آموزشي و اجتماعي روز شنبه با حضور وزيرتعاون، کار و رفاه اجتماعي در استان همدان بهره برداري شد.
 
با حضور وزير تعاون: عمليات اجرايي درمانگاه تامين اجتماعي شهرستان بهار آغاز شد+تصاويردرگالري
عمليات اجرايي درمانگاه تامين اجتماعي شهرستان بهار در زميني به زيربناي يک هزار و 585 متر مربع و در سه طبقه روز شنبه با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي آغاز شد.
 
با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي؛ هتلينگ و ساختمان بخش سي.تي.اسکن بيمارستان غرضي ملاير بهره برداري شد
هتلينگ و ساختمان بخش سي.تي.اسکن بيمارستان تامين اجتماعي دکتر غرضي ملاير همزمان با حضور وزير کار، تعاون و رفاه اجتماعي در اين شهرستان، به بهره برداري رسيد.
 
مجموعه ورزشي کارگران تويسرکان با حضور وزير تعاون بهره برداري شد
مجموعه ورزشي کارگران تويسرکان با هزينه کرد 20 ميليارد ريال شامگاه شنبه با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و مسئولان استاني و شهرستاني بهره برداري شد.
 
ربيعي: هشت هزار ميليارد ريال براي بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصيل هزينه شد
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: دولت هشت هزار ميليارد ريال براي بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصيل به مدرسه و داراي سوء تغذيه هزينه کرده است.
 
معاون وزير کار: برخي دانش آموختگان دانشگاهي بيکاري لوکس دارند
معاون توسعه کارآفريني و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: برخي دانش آموختگان دانشگاهي کشور بيکاري لوکس دارند و اين افراد يا وارد بازار کار نمي شوند يا کار را در شان خود نمي دانند.
 
وزير کار: سند سالمندي کشور در مرحله نهايي شدن است
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: به منظور استفاده از ظرفيت بازنشستگان، سند سالمندي و بازنشستگي که در برنامه ششم توسعه مطرح بود با همکاري سازمان برنامه و بودجه در حال نهايي شدن است و پس از تکميل اجرايي مي شود.
 
ربيعي: 320هزار ميليارد ريال براي ايجاد اشتغال خُرد پيش بيني شد
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: ايجاد اشتغال متوسط به پايين و خُرد از اولويت هاي دولت تدبير و اميد است و براي تحقق اين هدف 320 هزار ميليارد ريال پيش بيني شده است.
 
انتقاد استاندار همدان از روند اعطاي تسهيلات صندوق کارآفريني واميد استان+تصاويردرگالري
استاندار همدان از عملکرد صندوق کارآفريني و اميد استان گلايه کرد و گفت: اين در حالي است که انتظار بيشتري از اين صندوق براي حمايت از اشتغال همدان داريم.
 
امضاي وزير کار پاي سفته ضمانت کارآفرين همداني+تصاويردرگالري
سفر يک روزه وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به همدان حاشيه هايي به همراه داشت که از مهمترين آنها مي توان به امضاي علي ربيعي پاي سفته ضمانت تسهيلات يک کارآفرين اشاره کرد.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.