14 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 5275
هفته جاری: 51313
ماه جاری: 100298
تاکنون: 16947708
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

استاندار همدان مطرح کرد: همدان بدون حاشيه در مسير توسعه و پيشرفت
همايش روز ارتباطات و روابط عمومي با حضور سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان و آيت‌ا... موسوي اصفهاني عضو مجلس خبرگان رهبري، مديران و اصحاب رسانه در سالن استانداري همدان برگزار شد.
 
رباني مهر: مديران روابط عمومي بايد تحليل‌گر و آشنا به سواد رسانه‌اي باشند.
مشاور استاندار و مدير روابط عموي استانداري همدان: برگزاري 25 برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي در استان همدان مديران روابط عمومي ها بايد تحليل گر و آشنا به سواد رسانه اي باشد
 
استاندار: واحدهاي راکد همدان احيا شود
سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان گفت: احياي واحدهاي راکد و نيمه فعال در سال جاري بايد پيگيري شده و نسبت به فعال‌سازي آنها اقدام کرد.
 
معاون استاندار همدان: برخورد با قاچاق کالا لازمه جهش توليد است
مصطفي آزادبخت، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: برخورد علمي با پديده قاچاق کالا و ارز لازمه تحقق شعار سال مبني بر جهش توليد است.
 
آزادبخت: لزوم تداوم همکاري مردم و مسئولان براي مديريت ويروس کرونا در همدان
معاون سياسي امنيتي استاندار همدان بر لزوم تداوم همکاري مردم و مسئولان براي مديريت ويروس کرونا در همدان تاکيد کرد.
 
استاندار: واحدهاي توليدي غير فعال استان همدان احيا مي‌شود.
سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان گفت: واحدهاي توليدي غيرفعال استان همدان در راستاي تحقق جهش توليد احيا و به چرخه توليد اضافه مي‌شود.
 
پيام تسليت استاندار همدان به مناسبت درگذشت استاد حاج محمد کريم فضلي کارآفرين نمونه کشوري
مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در پيامي درگذشت استاد حاج محمدکريم فضلي کارآفرين نمونه کشوري و بنيانگذار گروه صنعتي گلرنگ را تسليت گفت.
 
ظاهر پورمجاهد: حمايت از توليد در اولويت است
جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد به رياست مهندس ظاهر پور مجاهد، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان برگزار شد. وي در اين جلسه ضمن تاکيد بر حمايت از توليد گفت: حمايت از توليد بايد در اولويت دستگاه‌هاي اجرايي قرار گيرد تا بتوان جهش توليد که شعار سال است نيز رخ دهد.
 
شاهرخي: تجليل از مقام شامخ معلمان همانا تجليل از جايگاه علم و دانش است
مراسم روز معلم باحضور حجت الاسلام دکتر حسن روحاني، رئيس جمهور به صورت ويدئوکنفرانس با استانداران و معلمان نمونه سراسر کشور برگزارشد. مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، پس از اين جلسه ضمن تجليل از تعدادي از معلمان استان که به نماينده گي از جامعه بزرگ فرهنگيان استان در اين جلسه حضور يافتند، گفت: معلمان در شرايط سختي که کرونا ايجاد کرد، دانش‌آموزان را رها نکردند‌.
 
استاندار همدان : حفظ سرمايه‌هاي شهر در اولويت شهرداري و شوراي شهر باشد‌ / شهرداري و شوراي شهر همدان به دنبال انجام پروژه‌هاي بزرگ و اثرگذار باشند
سيدسعيد شاهرخي در ديدار با اعضاي شورا و شهردار شهر همدان به مناسبت روز شوراها، ضمن تقدير از تقدير از همکاري مديريت شهري همدان در ستاد مديريت کرونا، گفت: حفظ سرمايه‌هاي موجود در سطح شهر و نيز اجراي طرح‌هاي بزرگ و ماندگار بايد در اولويت شوراي شهر باشد چراکه اين کار جلب اعتماد مردمي را همراه خواهد داشت.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.