مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 2985
هفته جاری: 71961
ماه جاری: 18231
تاکنون: 14047934
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

استاندار همدان در بازديد از پتروشيمي هگمتانه: مجموعه استان از پتروشيمي حمايت مي‌کند
استاندار همدان به همراه معاون وزير نفت و رئيس شرکت پتروشيمي ايران در بازديد از پتروشيمي هگمتانه همدان گفت: مجموعه استان از پتروشيمي هگمتانه حمايت مي‌کند.
 
استاندار همدان : پياده‌روي اربعين نمايش قدرت جهان اسلام است
استاندار همدان گفت: حرکت بزرگ اربعين نمايش قدرت جهان اسلام وارادت به امام حسين(ع) است.
 
در ديدار استاندار همدان با وزير راه و شهرسازي مطرح شد: پرواز همدان- کيش برقرار مي‌شود
استاندار همدان گفت: در جلسه با مهندس اسلامي وزير محترم راه و شهرسازي، موضوع برقراري مسيرهاي جديد پرواز به منظور فعال نمودن هرچه بيشتر فرودگاه همدان مورد بحث و برررسي قرار گرفت.
 
استاندار همدان خبر داد:همدان به جمع کلان‌شهرهاي کشور پيوست
استاندار همدان گفت: در يازدهمين شوراي عالي شهرسازي و معماري ايران که به رياست محمد اسلامي، وزير راه و شهرسازي برگزار شد، طرح مجموعه شهري همدان به تصويب رسيد و همدان به جمع کلان‌شهرهاي کشور پيوست.
 
دانش‌آموزان همدان از استاندار همدان تقدير کردند
مربيان دبستان دخترانه راه نور همدان با همراهي 40 نفر از دانش آموزان اين مدرسه با حضور در استانداري همدان از حمايت‌هاي مهندس شاهرخي، استاندار همدان به خاطر توجه به حوزه کودکان قدرداني کردند.
 
استاندار همدان خبر داد: سرمايه‌گذاري هزار ميلياردي شستا در استان همدان
استاندار همدان گفت: با پيگيري‌هاي به عمل آمده، شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي(شستا) در4طرح بزرگ اقتصادي استان همدان به ارزش يک هزارميليارد تومان سرمايه گذاري مي‌کند.
 
استاندار همدان: پژوهش‌ها بايد بر اولويت‌هاي تبيين شده استان متمرکز شوند
استاندار همدان گفت: اقتصاد، اشتغال، گردشگري، کشاورزي و صنعت اولويت‌هاي استان هستند و پژوهش‌ها بايد بر اين اولويت‌ها متمرکز شود.
 
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار: مشارکت مردم لازمه اجراي طرح تعادل بخشي آب در استان همدان است
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان با بيان اينکه مشارکت مردم در حفاظت از منابع آب در استان همدان قابل تقدير است، گفت: مشارکت مردم لازمه اجراي طرح تعادل بخشي در استان همدان است.
 
ديدار آيت‌ا...حاج سيد رضا فاضليان با سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان
استاندار همدان در ديدار با آيت ا...حاج سيد رضا فاضليان گفت : ما بايد مفاخر و بزرگان خود را به عنوان الگو به جوانان معرفي کنيم
 
معاون سياسي امنيتي استاندار: 57هزارنفر از استان همدان در سامانه سماح ثبت نام کرده‏ اند
معاون سياسي امنيتي استاندار همدان در ستاد اربعين استان گفت: آمادگي لازم براي پذيرايي از زائران اربعين حسيني در استان همدان وجود دارد که اميد است ميزبان شايسته اي در اين حوزه باشيم .
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.