9 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 0
هفته جاری: 26819
ماه جاری: 48873
تاکنون: 17145431
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/11/08

استاندار: مصرف گاز در نيروگاه شهيد مفتح همدان يک ميليارد متر مکعب کاهش يافت

استاندار همدان در نشست مديريت مصرف سوخت زمستاني که از طريق برقراري ارتباط زنده تصويري با وزيران کشور، نفت و نيرو برگزار شد، گفت: مصرف گاز در نيروگاه شهيد مفتح همدان در 9 ماهه امسال يک ميليارد متر مکعب کاهش يافته است.

1399/10/15

استاندار: استان همدان در وضعيت زرد کرونايي قرار گرفت

مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد استاني مقابله با کرونا گفت: براساس گزارش معاون وزير بهداشت در ستاد ملي کرونا، تمامي شهرستان‌هاي اين استان در وضعيت زرد کرونايي قرار دارند.

1399/10/15

استاندار: هشت هزار ميليارد تومان براي طرحهاي ملي استان همدان هزينه مي‌شود

مهندس شاهرخي استاندار همدان در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان گفت: هشت هزار ميليارد تومان پروژه و طرح ملي در مناطق مختلف در حال اجرا است.

1399/10/15

تقدير وزيرنيرو از نقش‌آفريني استاندار همدان در پويش هرهفته الف-ب-ايران

وزير نيرو از مشارکت و نقش‌آفريني موثر «سيدسعيد شاهرخي» استاندار همدان در پويش «هر هفته الف-ب-ايران» با اهدا لوحي، تقدير و تشکر کرد.

1399/10/15

استاندار همدان: از سرمايه گذاري اوقاف در استان استقبال و حمايت مي کنيم

استاندار همدان در ديدار رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه گفت: از سرمايه گذاري اوقاف در استان استقبال و حمايت مي کنيم

1399/10/15

استاندار همدان: افت سطح آب هاي زيرزميني در استان کنترل شده است

استاندار همدان گفت: با اجراي طرح هاي کليدي از جمله نصب کنتور هوشمند و مسدود کردن چاه‌هاي غيرمجاز در استان از افت سطح آب هاي زيرزميني جلوگيري شده به نحوي که در دشت‌هاي نهاوند، اسدآباد و ملاير نيز سطح آب در منابع زميني افزايش يافته است.

1399/10/15

استاندار همدان: سامانه سامد فرصتي براي حل مشکلات مردم است

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در حاشيه حضور در مرکز سامد استانداري همدان در گفت و گو به خبرنگار ايرنا بيان کرد: سامانه سامد فرصتي براي برقراري ارتباط مستقيم مسوولان با مردم، شنيدن دغدغه‌ها و مشکلات و تلاش براي رفع آنها است.

1399/10/15

استاندار: همدان رتبه نخست کاهش سوانح درون شهري کشور را کسب کرد

مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: بر اساس آخرين رده بندي اعلام شده وزارت کشور در شوراي عالي ترافيک، همدان در بين 12 استان گروه دوم، رتبه نخست کاهش آمار سوانح درون شهري را از آن خود کرده است.

1399/10/15

استاندار: آرزوي ديرينه همداني‌ها با افتتاح پتروشيمي محقق شد

مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: با بهره برداري از طرح بزرگ پتروشيمي هگمتانه به دست رييس جمهوري آرزوي ديرينه مردم اين استان محقق شد.

1399/10/15

مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان: استاندار، چهارشنبه پاسخگوي شهروندان در سامانه 111 است

احسان شهابي مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان از حضور استاندار درمرکز سامد ازساعت10:30 الي 12:00صبح روز چهارشنبه دهم دي ماه و پاسخگويي به شهروندان با تلفن 111خبر داد.

1399/10/10

استاندار همدان : پتروشيمي هگمتانه همدان با 1200ميليارد تومان سرمايه گذاري افتتاح مي شود

مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: بعد از 18 سال پتروشيمي هگمتانه با پيگيريهاي انجام شده افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد.

1399/10/02

استاندار همدان: مجوز راه‌اندازي نيروگاه 500 مگاواتي شهرستان ملاير اخذ شده است

مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان، که در آن به بررسي آخرين وضعيت بودجه استان پرداخته شد، گفت: پتروشيمي هگمتانه همدان به زودي افتتاح خواهد شد.

1399/10/02


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.