7 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 3428
هفته جاری: 25706
ماه جاری: 59118
تاکنون: 16696173
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/07/05

نقش خطير جوانان در هشت سال دفاع مقدس

تحليل مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

1399/07/01

استاندار همدان تاکيد کرد: جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود

استاندار همدان در نشست با مجمع نمايندگان سمن‌هاي جوانان استان گفت: حضور جوانان سبب شتاب توسعه کشور خواهد شد پس جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود.

1399/07/01

استاندار همدان: پيشکسوتان دفاع مقدس سزاوار تقدير هستند

همزمان با 31 شهريور نخستين روز هفته دفاع مقدس، پيشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت همدان در آييني با حضور امام جمعه و استاندار همدان تجليل و تکريم شدند.

1399/07/01

استاندار همدان: فرمانداران شرايط شهرستان‌ها را به صورت ويژه مديريت و بررسي کنند

مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد استاني مقابله با کرونا و جلسه ويدئو کنفرانسي با فرمانداران، گفت: تجمع عامل روند افزايشي کرونا در اين استان شده است. بنابراين فرمانداران به منظور پيشگيري از شيوع اين ويروس بايد از برگزاري هرگونه تجمع و جلسه‌هاي بيش از سقف مجاز جلوگيري کنند.

1399/07/01

آيين افتتاح طرح‌هاي آبرساني در 400 روستاي کشور

رضا اردکانيان وزير نيرو، 30 شهريور براي بهره‌برداري از چند طرح عمراني و آبرساني به همدان سفر کرد.

1399/07/01

استاندار همدان مطرح کرد: تاثيرگذاري پروژه‌هاي وزارت نيرو در همدان

مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: با روي کار آمدن دولت يازدهم و دوازدهم، به طور متوسط هر سه سال يک سد تاثيرگذار در اين استان ساخته شده است.

1399/07/01

استاندار همدان: بازرسي و نظارت‌هاي بهداشتي بر مدارس استان همدان بيشتر شود

مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: مصوبات ستاد ملي و استاني مقابله با کرونا قطعي و لازم الاجراست مدارس ضمن انجام بازرسي‌ها و نظارت‌هاي بيشتر با رعايت نکات بهداشتي فعال است.

1399/07/01

استاندار همدان تاکيد کرد: معرفي مشاغل آسيب‌ديده از کرونا به بانک‌ها شتاب گيرد

مهندس شاهرخي استاندار همدان در نشست اعضاي کميسيون هماهنگي بانک‌هاي همدان گفت: معرفي مشاغل آسيب‌ديده از کرونا به بانک‌ها براي دريافت تسهيلات کرونايي شتاب گيرد و روند پرداخت تسهيلات روان‌تر شود.

1399/07/01

استاندار همدان: به ساخت‌و‌سازهاي بدون اصول معماري مجوز داده نمي‌شود

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در نشست اعضاي کميسيون ماده پنج استان گفت: به ساخت‌و‌سازهاي بدون اصول معماري مجوز داده نمي‌شود و ساخت‌وسازها نبايد موجب تضييع حقوق شهروندان، همسايگان و آيندگان شود.

1399/07/01

نشست استاندار همدان و اعضاي مجمع نمايندگان استان با معاون اول رييس جمهور پيگيري‌ مسائل استان توسط استاندار و مجمع نمايندگان

استاندار همدان در سفر خود به تهران، علاوه بر پيگيري طرح‌ها و پروژه‌هاي در دست اجرا و رايزني با مقامات ارشد دولت، با اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور ديدار کرد.

1399/06/25

استاندار همدان مطرح کرد: سياست دولت شکست کرونا و فعال بودن مشاغل اقتصادي و بازگشايي مدارس

مهندس شاهرخي استاندار همدان در نشست اعضاي ستاد استاني مقابله با کرونا گفت: سياست ستاد ملي مقابله با ويروس کرونا شکست اين ويروس در کنار فعال بودن همه مشاغل اقتصادي و بازگشايي مدارس است.

1399/06/25

استاندار همدان: نظارت بيشتري بر شبکه‌هاي توزيع کالا صورت گيرد / مردم براي تامين کالاهاي ضروري نگراني نداشته باشند

استاندار همدان در نشست اعضاي کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، گفت: با توجه به نقش همکاري مردم در مبارزه با قاچاق کالا بايد فرهنگ نخريدن اين قبيل کالاها ترويج و نهادينه شود و نظارت بيشتري بر شبکه‌هاي توزيع کالا صورت گيرد

1399/06/19


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.