31 شهریور 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 18
امروز: 961
هفته جاری: 23336
ماه جاری: 299127
تاکنون: 16650080
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/06/30

نشست استاندار همدان و اعضاي مجمع نمايندگان استان با معاون اول رييس جمهور پيگيري‌ مسائل استان توسط استاندار و مجمع نمايندگان

استاندار همدان در سفر خود به تهران، علاوه بر پيگيري طرح‌ها و پروژه‌هاي در دست اجرا و رايزني با مقامات ارشد دولت، با اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور ديدار کرد.

1399/06/25

استاندار همدان مطرح کرد: سياست دولت شکست کرونا و فعال بودن مشاغل اقتصادي و بازگشايي مدارس

مهندس شاهرخي استاندار همدان در نشست اعضاي ستاد استاني مقابله با کرونا گفت: سياست ستاد ملي مقابله با ويروس کرونا شکست اين ويروس در کنار فعال بودن همه مشاغل اقتصادي و بازگشايي مدارس است.

1399/06/25

استاندار همدان: نظارت بيشتري بر شبکه‌هاي توزيع کالا صورت گيرد / مردم براي تامين کالاهاي ضروري نگراني نداشته باشند

استاندار همدان در نشست اعضاي کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، گفت: با توجه به نقش همکاري مردم در مبارزه با قاچاق کالا بايد فرهنگ نخريدن اين قبيل کالاها ترويج و نهادينه شود و نظارت بيشتري بر شبکه‌هاي توزيع کالا صورت گيرد

1399/06/19

تجليل از 14 تعاوني برتر استان همدان

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري گفت: 14 تعاوني برتر همدان در پانزدهمين آيين معرفي تعاوني‌هاي برتر استان همدان تجليل شدند.

1399/06/19

برگزاري جلسه ستاد اجرايي نمايشگاه اقتدار40 گراميداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس در همدان

مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان در جلسه ستاد اجرايي چهلمين سالگرد دفاع مقدس گفت: نمايشگاه دستاوردهاي دفاع مقدس با عنوان "اقتدار 40" از 31 شهريور در استان همدان برپا مي‌شود.

1399/06/19

استاندار همدان: خدمت به مردم يک فرصت است و بايد آن را قدر بدانيم اجراي بلوار 30متري شهداي سلامت و پوشش رودخانه کوي نبوت

استاندار همدان ماه گذشته در مسجد اين منطقه در جمع نمازگزاران وعده داده بود که انتظارات آنها را بررسي و اجرايي خواهد کرد و امروز بعد از 35 روز علاوه بر بلوار و پوشش رودخانه توسط شهرداري ، بخش اصلي مشکل آب آشاميدني توسط شرکت آبفا به همراه روشنايي محله توسط شرکت برق استان به سرانجام رسيد که باعث خوشحالي مردم اين منطقه شد.

1399/06/19

استاندار همدان: رعايت پروتکل‌ها در عزارداري ماه محرم در همدان، بالاتر از ميانگين کشوري / سلامت دانش‌آموزان در اولويت است، خانواده‌ها با معلمان همکاري کنند

استاندار همدان در جلسه اعضاي ستاد استاني مقابله با کرونا گفت: در استان همدان، رعايت پروتکل‌ها در عزارداري ماه محرم بالاتر از ميانگين کشوري بوده است. سلامت دانش‌آموزان در اولويت است، خانواده هابا معلمان همکاري کنند

1399/06/19

استاندار همدان: جهش توليد در سطح استان با اجراي عمليات 71 طرح مختلف به ارزش 10 هزار ميليارد تومان

مهندس شاهرخي استاندار همدان در نشست مشترک شوراي برنامه ريزي و توسعه و ستاد مقاومتي استان با حضور نوبخت معاون رييس جمهوري گفت: با اجراي عمليات 71 طرح مختلف به ارزش 10 هزار ميلياردتومان جهش توليد را در سطح اين استان ايجاد کرده‌ايم.

1399/06/19

استاندار همدان: خانواده‌ دانش‌آموزان در شرايط گسترش کرونا همکاري خوبي با آموزش و پرورش داشتند‌ / آموزش و پرورش استان در آمادگي کامل براي برگزاري مدارس به صورت حضوري، قرار دارد

مهندس شاهرخي استاندار همدان در سي‌وچهارمين اجلاس مديران و روساي آموزش و پرورش سراسر کشور که با حضور مقام معظم رهبري، وزير آموزش و پرورش به صورت ويدئو کنفرانس برگزار شد، گفت:

1399/06/11

معاون اقتصادي استاندار: احياي 80 واحد کوچک و بزرگ توليدي در همدان/ افتتاح پتروشيمي هگمتانه يک‌ماه آينده

معاون اقتصادي استاندار همدان از احياي 80 واحد کوچک و بزرگ توليدي در همدان خبر داد و گفت: پتروشيمي هگمتانه طي يک ماه آينده افتتاح مي‌شود.

1399/06/10

استاندار: شستا هزار و 300 ميليارد تومان طرح در همدان اجرا مي‌کند

استاندار همدان از آغاز عمليات اجرايي پنج طرح با سرمايه‌گذاري يک‌هزار و 300 ميليارد تومان توسط شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي کشور در اين استان خبر داد.

1399/06/10

استاندار: 10 هزار ميليارد تومان طرح تا پايان دولت در همدان به ثمر مي‌نشيند

استاندار همدان گفت: در چارچوب تحقق جهش توليد، 63 طرح با ارزش 10 هزار ميليارد تومان در اين استان تعريف شده که تا پايان دولت تدبير و اميد به ثمر مي‌نشيند.

1399/06/10


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.