11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 58
امروز: 654
هفته جاری: 11925
ماه جاری: 93036
تاکنون: 15898419
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  115 طرح با حضور وزير جهاد کشاورزي در همدان بهره برداري شد
 • رئيس سازمان جهاد کشاورزي همدان گفت: 115 طرح با سرمايه گذاري 2 هزار و 304 ميليارد ريال و 194 ميليارد ريال تسهيلات بانکي با حضور وزير جهاد کشاورزي در اين استان بهره برداري شد.
 • منصور رضواني جلال روز پنجشنبه در گفت و گو با ايرنا با بيان اينکه با بهره برداري از اين طرح ها براي 594 به طور مستقيم اشتغال ايجاد شده است، اظهار داشت: اين طرح ها شامل سه کارخانه تصفيه و بسته بندي کشمش با مجموع ظرفيت چهار هزار و 400 تن و سرمايه گذاري 90 ميليارد ريال و 30 ميليارد ريال تسهيلات بانکي با اشتغالزايي براي 45 تن است.
  وي ادامه داد: همچنين در راستاي افزايش بهره وري و مديريت آب بخش کشاورزي، طرح 63 هکتاري سيستم آبياري نوين در آورزمان ملاير با سرمايه گذاري هفت ميليارد ريال و چهار ميليارد ريال تسهيلات بانکي به بهره برداري رسيد که براي 12 تن اشتغالزايي دارد.
  رئيس سازمان جهاد کشاورزي همدان بهره برداري از 109 طرح آبياري نوين در نهاوند را از ديگر طرح ها اجرا شده برشمرد و گفت: اين طرح ها در اراضي به مساحت 2 هزار و 200 هکتار با سرمايه گذاري 187 ميليارد ريال و تسهيلات بانکي 159 ميليارد ريالي با اشتغالزايي براي 314 تن به بهره برداري رسيد.
  وي خاطرنشان کرد: در راستاي ايجاد زنجيره توليد و افزايش صنايع فرآوري محصولات کشاورزي، عمليات اجرايي کارخانه توليد قند از چغندرقند در روستاي وسج نهاوند با ظرفيت 72 هزار تن و 2 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري آغاز مي شود که با بهره برداري از اين طرح براي 220 نفر اشتغال ايجاد شده است.
  رضواني جلال ادامه داد: در همين چارچوب براي افزايش بهره وري و مديريت آب بخش کشاورزي از طرح شبکه فرعي آبياري و زه کشي روستاي نهر شعبان نهاوند به مساحت 300 هکتار و سرمايه گذاري 18 ميليارد ريال نيز بهره برداري شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 332
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.