مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 18
امروز: 5000
هفته جاری: 19180
ماه جاری: 13449
تاکنون: 12536948
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ملاوردي: هيات هاي انديشه ورز بازوهاي مشورتي مديران باشند+تصاويردرگالري
 • فعال مدني و دستيار سابق رئيس جمهوري در امور حقوق شهروندي گفت: هيات هاي انديشه ورز جوان مي توانند اتاق فکر و بازوهاي مشورتي مديران باشند.
 • به گزارش ايرنا، شهيندخت مولاوردي روز يکشنبه در نخستين مجمع عمومي هيات انديشه ورزان همدان افزود: اگر هماهنگي و هم افزاي مديران و نهادها نباشد در اين کارزار نخواهيم توانست شرايط توسعه و پيشرفت را فراهم کنيم.
  وي با بيان اينکه بعد از 40 سال از عمر انقلاب وقت آن رسيده که به جوانان اعتماد و از آنها در بخش هاي مديريتي استفاده کرد، اظهار داشت: بدون مشارکت نهادهاي مدني توسعه امکانپذير نيست.
  دستيار سابق رئيس جمهوري در امور حقوق شهروندي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به نقش و جايگاه نظام آموزشي در توسعه، گفت: دانش آموزان علاوه بر مهارت هاي فني و حرفه اي، به آموزش مهارت هاي زندگي نياز دارند.
  مولاوردي افزود: جاي خالي مهارت هاي زندگي و آشنايي با اين مهارت ها موجب بروز آسيب هاي اجتماعي و مشکلات بسياري در جامعه مي شود.
  وي ادامه داد: زير ساخت هاي لازم براي مهارت هاي زندگي از جمله مهارت تفکر منطقي، مهارت اعتماد به نفس، حل مساله، کنترل خشم، قدرت مخالفت و نه گفتن از جمله مهارت هاي زندگي به شمار مي آيد که بايد از سنين کودکي در نظام آموزشي مورد توجه قرار گيرد.
  ملاوردي تاکيد کرد: جامعه به انسان هاي توانمند نياز دارد و کار ويژه آموزش و پرورش تربيت انسان مدني است تا در نسل هاي آتي شاهد تحولي بنيادين باشيم.
  وي ادامه داد: فعاليت هاي خوبي از جمله تشکيل شوراهاي دانش آموزي انجام شده است تا به توسعه گفتمان و گفت و گوهاي ملي ميان نوجوانان و جوانان همچنين بيان آزادانه نظرات و تمرين مردم سالاري، کمک شود.
  ملاوردي با اشاره به روز جهاني نفي خشونت عليه زنان، گفت: اين روز براي جلب توجه به اين پديده شوم که در دنيا وجود دارد نامگذاري شده است.
  وي با اشاره به اينکه شعار «مرا هم بشنو» براي اين روز انتخاب شده است، ادامه داد: اين شعار مهارت خوب شنيدن را مطرح مي کند و همه ما نياز به فراگيري و از نو ياد گيري داريم.
  به گزارش ايرنا، شهيندخت مولاوردي دبيرکل جمعيت حمايت از حقوق بشر زنان ايران مهمان ويژه نخستين مجمع عمومي اين هيات بود.
  هيات انديشه ورزان جوان همدان سال گذشته در راستاي اجراي سياست هاي دولت تدبير و اميد در اين استان راه اندازي شده است.
  اين هيات متشکل از جوانان علاقه مند و اثرگذار از همه قشرها و گروه هاي معتقد به سياست هاي دولت تدبير و اميد است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2966
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.