مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 5053
هفته جاری: 19233
ماه جاری: 13502
تاکنون: 12536999
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: زمينه مشارکت مردم در توسعه گردشگري همدان فراهم شود
 • استاندار همدان با بيان اينکه بايد زمينه مشارکت همه مردم در گردشگري فراهم شود، گفت: اين موضوع بايد در فرهنگ عمومي مردم همدان نهادينه شود.
 • به گزارش مهر، سيدسعيد شاهرخي ظهر شنبه در ديدار مديران حوزه ميراث فرهنگي و گردشگري استان همدان بابيان اينکه خداوند توفيق داده در استاني خدمت کنيم که تاريخ و تمدن آن بي بديل است و داشته هاي بي بديلي دارد، افزود: بيش از 1800اثر تاريخي در استان همدان به حق آن را به عنوان پايتخت گردشگري آسيا انتخاب کرد.

  وي با بيان اينکه اين امتياز استان همدان را به خروش آورد و اين جوش و خروش خاموش شدني نيست، گفت: اداره کل ميراث فرهنگي بايد برنامه هاي بلند مدت، ميان مدت و کوتاه مدت را براي استمرار اين حرکت ارائه دهد چراکه استان همدان در آغاز راه است.

  استاندار همدان با بيان اينکه در گردشگري بايد زمينه مشارکت همه مردم فراهم شود و اين موضوع در فرهنگ عمومي مردم همدان نهادينه شود، گفت: شهرداري ها در توسعه گردشگري بسيار موثر هستند و بايد در اين مسير قدم بردارند.

  شاهرخي با بيان اينکه نگاه توسعه اي استان همدان بر اين مبنا است که دستگاه هاي اجرايي از روزمرگي خارج شده و کارهاي اساسي انجام دهند، گفت: دولتي ها بايد تمام قد در خدمت بخش خصوصي باشند.

  وي با بيان اينکه نبايد خروش ايجاد شده با گردشگري در استان همدان فروکش کند، گفت: بايد زمينه سازي لازم صورت گيرد و براي ادامه آن در داخل و خارج از کشور برنامه ارائه شود.

  استاندار همدان تبليغات براي معرفي همدان را سرمايه گذاري برشمرد و با بيان اينکه غار عليصدر اقدامات خوبي در زمينه تبليغات گردشگري همدان انجام داد و نتيجه آن را هم ديد، گفت: بايد اطلاع رساني در راستاي معرفي ظرفيت هاي گردشگري تقويت شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2409
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.