مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 4984
هفته جاری: 19164
ماه جاری: 13433
تاکنون: 12536933
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: بهداشت مشارکت بيشتري در نظارت بر نانوايي‌هاي همدان داشته باشد
 • استاندار همدان گفت: بهداشت بايد مشارکت بيشتري در نظارت بر نانوايي هاي استان همدان داشته باشد.
 • به گزارش  مهر، استاندار همدان ظهر دوشنبه در جلسه هفتگي کميسيون تنظيم بازار استان همدان بابيان اينکه استکبار از اول با شکل گيري انقلاب، استقلال و آزادي مردم ايران موافق نبود و اين خوي استکباري است که همه چيز را براي خود مي خواهد، گفت: آمريکا همه حربه ها را به کار گرفته تا اراده ملت ما را متوقف کند اما مثل هميشه اشتباه مي کند.

  وي با بيان اينکه در فرمايشات روحيه بخش و اميدآفرين مقام معظم رهبري طي روز گذشته اينگونه اشاره ارزشمندي داشتند که آمريکا و اسرائيل ضعيفتر از گذشته هستند، گفت: اگر کوچکترين تزلزلي در عمل و کار ما باشد، مجموعه اي دچار اخلال مي شود.

  استاندار همدان بابيان اينکه در جنگ اراده ها که دشمنان به راه انداخته اند قطعا ما پيروز هستيم، گفت: از اين گردنه با ارشادات مقام معظم رهبري و تدابير دولت و اراده مردم عبور خواهيم کرد.

  شاهرخي در ادامه با اشاره به وضعيت بازار همدان و با بيان اينکه در پخت نان بايد دقت بيشتري شود، بر توجه به کيفيت نان و نظارت دقيق بر آن تاکيد کرد.

  وي با بيان اينکه ذائقه ها مختلف است و بايد تنوع سلائق را در پخت انواع نان در نظر گرفت، گفت: در مقابل مردم مسئوليت داريم و بايد اتحاديه نانوايي ها را کمک کنيم تا با آموزش نيروها نسبت به اين امر اقدام کنند.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه بهداشت بايد مشارکت بيشتري در نظارت بر نانوايي ها داشته باشد، گفت: نبايد بهداشت و سلامت مردم با مخاطره مواجه شود.

  شاهرخي تاکسد کرد: بايد در توزيع آرد نانوايي ها و نوع پخت نظر کارشناسي فرمانداري ها، اتحاديه و اداره کل صنعت، معدن و تجارت لحاظ شود.

  استاندار همدان بابيان اينکه هيچ مشکلي نبايد در توزيع در بازار استان باشد، گفت: مديران نبايد به وقت اداري براي خدمت به مردم اکتفا کنند و مجموعه را هم براي خدمت مديريت کنند.

  وي گفت: در زلزله ديشب کرمانشاه گروه هاي امدادي و کمک ها از استان اعزام شد و به استاندار کرمانشاه براي همکاري اعلام آمادگي کردم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2760
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.