مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 4373
هفته جاری: 14448
ماه جاری: 216674
تاکنون: 12886169
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: تحريم ها با تدبير رهبري انقلاب و دولت شکسته شد+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: تحريم هاي دشمنان با وجود وعده ها و تاريخ هايي که براي تشديد آن تعيين کرده بودند، با تدبير رهبر معظم انقلاب و دولت شکسته شد.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي عصر چهارشنبه در جمع مديران مسئول رسانه هاي استان همدان اظهار داشت: امروزه با تدابير دولت و تحت هدايت رهبري نه تنها تحريم ها شکسته شده بلکه ارتباط کشورمان با کشورهاي مختلف جهان با ظرفيت هاي بزرگ، گسترده تر شده است.
  وي بيان کرد: ارتباط مختلف کشورمان با دنيا نه تنها قطع نشده بلکه به سرعت جايگزين انسدادها شده ، هر چند دشمنان مزاحمت ها را دارند و شايد هم تشديد شود.
  شاهرخي افزود: امروزه جنگ اراده ها مطرح بوده و در اين دوره کشورمان به طور قطع پيروز است.
  وي اظهار داشت: مسئولان همه وجود خود را براي مردم وقف کرده اند تا جلوي اين جنگ اقتصادي و رفتار ظالمانه دشمنان نظام را بگيرند و با حضور و حمايت مردم در مقابل تحريم ها ايستاده اند.
  استاندار همدان گفت: دشمنان، صلابت رهبري و حضور گسترده و معنا دار پيوند مردم با انقلاب اسلامي و حاکميت نظام را نشانه رفته اند و با استفاده از زور به شديدترين وضع تحريم کردند که فشار بر مردم باشد.
  شاهرخي ادامه داد: حتي بي شرمي تا حدي که تجهيزات پزشکي و دارو را هم تحريم کردند و از راهي استفاده مي کنند که ملت را از اسلام و حاکميت جدا کنند.
  استاندار همدان گفت: سبزده آبان ماه که گفته بودند پايان خط است مردم متفاوت از 38 سال گذشته ظاهر شدند و با اقتدار در راهپيمايي شرکت کردند.
  شاهرخي افزود: ايران اسلامي با ارتباطاتي که با دنيا دارد که ريشه در تاريخ و تمدن و استراتژي کشور است اجازه نمي دهد دشمنان به اهداف شوم خود برسند.
  وي اضافه کرد: ملت آزمون خود را پس داده و همواره موفق بوده و مردم مثل هميشه هوشيار هستند و درک صحيح از شرايط دارند

  ** معيشت مردم، اشتغال و حمايت از توليد در اولويت است
  استاندار همدان با تاکيد بر لزوم توجه به اولويت هاي تعيين شده گفت: معيشت مردم، اشتغال، حمايت از توليد و سرمايه گذاري در اولويت برنامه هاي کاري است.
  شاهرخي افزود: هم اکنون همانند ساير استان ها کميته مقابله با تحريم ها را تشکيل داده ايم و جمع بندي موجود مطلوب بودن شرايط اقتصادي استان است.
  وي بيان کرد: در حال حاضر انبارهاي استان مملو از کالاهاي اساسي است و مشکلي در تامين بازار و کالاهاي اساسي نداريم.
  استاندار همدان با اشاره به اينکه وضعيت موجود روبه ثبات است و تلاش لازم را داريم که مردم از تحريم ها دچار مشکل نشوند، گفت: مهمترين اقدامي که در دستور کار داريم ، توجه به معيشتف اشتغال و حمايت از توليد و سرمايه گذاران است.
  شاهرخي افزود: اين اهداف تاکنون خوب پيش رفته اما مصمم هستيم تا موثرتر از گذشته پيش برويم و ايجاد مشاغل جديد، حفظ مشاغل فعلي و احياي واحدهاي توليدي تعطيل شده، در اولويت است.
  وي با اشاره به اينکه واحدهاي توليدي منشا رونق اقتصادي استان و اشتغالزايي است گفت: اگر اين چرخه به درستي عمل کند خيلي از مشکلات برطرف مي شود. 
  شاهرخي تاکيد کرد: تمام منابع اعم از نيروي انساني، دولتي و بخش خصوصي را بکار مي گيريم تا اهداف تببين شده در حمايت از توليد و اشتغال به شکل بسيار منظم و هدفمند پيش برود. 
  وي افزود: دولت به سمتي مي رود که بخش خصوصي در حوزه توليد و اشتغال فعاليت بيشتري پيدا کرده و رونق اقتصادي را به دنبال داشته باشد.

  ** توجه جدي به ارتقا سرمايه اجتماعي 
  استاندار همدان ارتقا سرمايه اجتماعي را مورد تاکيد قرار داد و افزود: مردم رکن اصلي نظام هستند و امروزه اين مردم هستند که موفقيت ها را در عرصه هاي مختلف رقم مي زنند.
  شاهرخي اظهار داشت: مردم بارها توطئه ها را خنثي و جنگ را اداره کردند و پيشرفت هاي علمي را با دانشمنداني که فرزندان همين مرز و بوم هستند، به ارمغان آوردند.
  وي ارتباط جوانان با دولت و حاکميت را مهم دانست و افزود: با اين ارتباط ها استعدادها کشف مي شود و نقطه نظراتي يافت مي شود که گره گشاي بسياري از دغدغه ها خواهد بود. 
  استاندار همدان توجه به احزاب، سازمان هاي مردم نهاد، اقشار جامعه به خصوص جوانان را مهم دانست و افزود: توجه به دغدغه هاي مردمي کنترل و پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي را به دنبال دارد.
  شاهرخي در ادامه گفت: از خداوند سپاسگزارم که در ادامه خدمتم فرصت خدمتگزاري مردم به عنوان استاندار را به من داده ، مردمي که وجودشان ريشه در تاريخ دارد، تاريخي عميق، سراسر افتخار که در دنيا زبانزد است. 
  وي اظهار داشت: اين ميراث را مردمان مي سازند و يک افتخار است که خدمتگزاري مردمي با اين افتخار و بزرگي باشم. 
  استاندار همدان افزود: انقلاب اسلامي با هدف بلندش که استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي شکل گرفت و پيروز شد و امسال چهلمين سال را جشن مي گيريم. 

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2673
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.