مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 5116
هفته جاری: 19296
ماه جاری: 13565
تاکنون: 12537060
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: عملکرد مديران در تعامل با رسانه ها ارزيابي مي شود
 • استاندار همدان با تاکيد بر ارزيابي عملکرد مديران دستگاه هاي اجرايي در تعامل رسانه ها به صورت ماهانه گفت: مديريت روابط عمومي استانداري مسئول جمع بندي اين ارزيابي است.
 • سيد سعيد شاهرخي شامگاه چهارشنبه در نشست با مديران مسئول و سرپرستان نشريات و رسانه هاي استان همدان اظهار داشت: توجه به عرصه خبر بسيار ضروري است و در راستاي تحقق مطالبه اين قشر فعال نسبت به تشکيل کارگروه رسانه اقدام مي شود.
  وي با تاکيد بر لزوم توجه به سند اطلاع رساني استان همدان گفت: در اين سند تکليف مديران دستگاه هاي اجرايي با رسانه ها مشخص است.
  استاندار همدان نقش رسانه ها در پيشبرد اهداف و سياست هاي مديريت ارشد استان را بي بديل دانست و گفت: از مديران دستگاه هاي اجرايي مي خواهيم تا ارتباط مطلوب با رسانه ها در راستاي اطلاع رساني موثر و مفيد داشته باشند.
  شاهرخي خواستار برگزاري نشست هاي خبري پيرامون ارايه عملکرد فعاليت ها و نيز تورگرداني رسانه ها در عرصه هاي مختلف شد و خاطرنشان کرد: انتظار ما از رسانه ها تقويت اميد در جامعه، مثبت گرايي و پردازش مسايل اميدبخش در جامعه است هر چند از انتقادهاي سازنده و به جا نيز استقبال مي کنيم.
  وي با اشاره به اينکه رسانه ها يکي از ارکان توسعه استان هستند گفت: در فضاي کار، فعاليت و خدمت به مردم، رسانه ها مي توانند اين ارتباط دو سويه را بين مردم و مسئولان برقرار کنند.
  شاهرخي ، جريان سازي به معناي واقعي و مثبت را از وظايف رسانه ها دانست و گفت: از بيان نقاط ضعف که بتواند با راهکار مناسب در راستاي رفع آن و تبديل کردن به فرصت مطرح شود، استقبال مي کنم.
  استاندار همدان همکاري مديران اجرايي با رسانه ها را لازم دانست و گفت: همچنان تاکيد دارم که هيچ شکايتي نبايد از رسانه ها در دوره مديريتم صورت بگيرد.
  در اين نشست مديران مسئول نشريه ها، خبرگزاري ها و پايگاه هاي خبري به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2375
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.