مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 4372
هفته جاری: 14447
ماه جاری: 216673
تاکنون: 12886168
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون وزير کشور: سال آينده سالي پويا براي پروژه هاي عمراني کشور است
 • معاون عمراني و توسعه امور شهري و روستايي وزارت کشور گفت: با تمهيداتي که در بودجه سال 98 ديده شده، سال آينده سالي پرنشاط و پويا از جهت پروژه هاي عمراني کشور خواهد بود.
 • به گزارش ايسنا،  مهدي جمالي نژاد در سفر خود به اسدآباد همدان به همراه معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان و مسؤلان شهرستان از پروژه هاي درون شهري بازديد کرد.
  وي در حاشيه بازديد از پروژه هاي عمراني درون شهري اسدآباد به خبرنگاران گفت: در سطح کشور 37 هزار روستا و 1270 شهر وجود دارد که از جهت زيرساخت بايد مورد حمايت قرارگيرند و با توجه به اينکه سازمان شهرداري ها و دهياري ها به استناد ماده 62 قانون شهرداري ها پروژه هاي عمراني شهرها را حمايت و نظارت و هدايت مي کند در تلاش است که رديف هاي بودجه سال گذشته را در سال 98 نيز پايدار  کرده و در بودجه سال آينده تلاش شده که مبلغ قابل توجهي براي شهرها و روستاهاي کشور ديده شود که به نوعي يکسري از اين رديف هاي بودجه به تسريع و تسطيح پروژه هاي عمراني کمک کند. 
   
  جمالي نژاد افزود: با اين تمهيدات ديده شده در بودجه 98 توسط همکاران و دولتمردان اميدواريم سال آينده سال پرنشاط و پويا براي پروژه هاي عمراني شهرهاي کشور باشد.
   
  وي در ادامه با اشاره به بازديد خود از پروژه هاي درون شهري شهر اسدآباد تصريح کرد: اسدآباد يکي از جمله شهرها با پيشينه غني و تاريخي در کشور بوده که با توجه به نزديکي به مرکز استان همدان و به فراخور آن بايد از  زيرساخت هاي شهري خوبي برخوردار بود که متاسفانه اينطور نيست و بسياري از پروژه هاي عمراني آن ناقص مانده و بسياري از معابر اصلي نيازمند آسفالت هستند و در اين راستا حتما بايد تمهيداتي صورت گيرد.
   
  جمالي نژاد خاطر نشان کردد در حوزه بافت فرسودهببه وبژه باز آفريني بعضي از مناطق شهري در اسدآباد نياز به کار جدي دارد که اگر بين راه و شهرسازي و شهرداري تعامل وجود داشته باشد مي توانيم اعتباراتي براي بازآفريني شهر و شهرستان تخصيص دهيم.
   
  معاون عمراني و توسعه امور شهري و روستايي وزارت کشور در ادامه با اشاره به حوزه آسفالت درون شهري اسدآباد نيز يادآور شدس سازمان شهرداري ها و دهياري ها مي تواند شهرهايي را که زير 50 هزار نفر جمعيت ساکن داشته باشد در اين راستا کمک کند اما چون متاسفانه شهر اسدآباد زير 50 هزار نفر جمعيت ساکن نيست کار سخت شده و تلاش داريم در حوزه آسفالت تدبيري انديشيده شده و درقالب باز آفريني بتوان به اين شهر کمک کرد.
   
  گفتني است؛  جمالي نژاد در سفر نيم روزه خود به شهر اسدآباد ضمن حضور در نماز عبادي سياسي جمعه از پروژه هاي عمراني درون شهري  اسدآباد شامل المان شهدا گمنام ،جاده سلامت ،کنار گذر، زادگاه سيدجمال و بافت قديمي شهر شامل محله آب انبار ،بلوارجانبازان ،محله محمود بيگي ،…بازديد به عمل آورد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2608
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.