11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 81
امروز: 699
هفته جاری: 11973
ماه جاری: 93084
تاکنون: 15898453
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رايزن بازرگاني اتريش در تهران: گردشگري همدان براي اروپاييان نا آشنا است
 • رايزن بازرگاني سفارت اتريش در تهران گفت: بسياري از ظرفيت ها و گنج هاي گردشگري استان همدان براي مردم کشورهاي اروپايي نا آشنا است.
 • «کريستف گراب ماير» روز يکشنبه در ديدار با استاندار و جمعي از مسئولان دستگاه هاي اجرايي استان همدان اظهار کرد: همدان از ويژگي هاي تاريخي و گردشگري بسيار خوبي برخوردار است که نياز به معرفي بهتر دارد.
  وي بيان کرد: اين ظرفيت هاي گردشگري هرچه بيشتر معرفي شود، انگيزه براي بنگاه هاي اقتصادي کشورهاي اروپايي به ويژه اتريش در اين حوزه براي عرضه شدن در بازارهاي جهاني را دوچندان خواهد کرد.
  ماير خاطرنشان کرد: همدان فضاي اقتصادي باز و متنوعي براي همکاري ها دارد و اين روابط قطع به يقين براي 2 کشور موثر است.
  وي با اشاره به اينکه 50 درصد از توليد ناخالص اتريش از طريق صادرات تامين مي شود گفت: شرکت هاي توليدي اتريش مي تواند چگونگي موفقيت خود در بازار بين المللي را به همداني ها انتقال دهند.
  رايزن جديد بازرگاني سفارت اتريش در تهران يادآور شد: مي توانيم تجربه اين شرکت ها را در اختيار شرکت هاي همداني قرار دهيم.
  وي آمادگي کشورش را براي همکاري در زمينه هاي مختلف به ويژه انتقال تجربه و توان اقتصادي را مورد تاکيد قرار داد.
  کريستف گراب ماير همراه با اشتفان شولتز سفير اتريش در تهران براي نشست 2 روزه پيرامون همکاري دو جانبه با مسئولان استان همدان در زمينه هاي مختلف به اين شهر سفر کرده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 304
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.