مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 4985
هفته جاری: 19165
ماه جاری: 13434
تاکنون: 12536934
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  کسب رتبه دوم استانداري همدان در ارزيابي شاخصهاي عمومي و اختصاصي در بين 31 استانداري سراسر کشور
 • کسب رتبه دوم استانداري همدان در ارزيابي شاخصهاي عمومي و اختصاصي در بين 31 استانداري سراسر کشور
 • مديرکل دفتر مديريت عملکرد ، بازرسي و امور حقوقي استانداري اعلام کرد: در راستاي اجراي مفاد ماده 81 قانون مديريت خدمات کشوري و آيين نامه مربوطه ارزيابي عملکرد استانداريها در سال 1396 در قالب 36 شاخص و 6 محور عمومي شامل : 1- برنامه مهندسي نقش و ساختار دولت 2- برنامه دولت الکترونيک و هوشمندسازي اداري 3- برنامه مديريت سرمايه انساني 4- برنامه خدمات عمومي در فضاي رقابتي 5- برنامه صيانت از حقوق مردم و سلامت اداري 6- برنامه استقرار نظام جامع مديريت عملکرد و همچنين 50شاخص و در قالب6 محور اختصاصي شامل : 1- مديريت بحران 2- توسعه مشارکت و نشاط سياسي 3- توسعه شهري و روستايي 4- ارتقاء امنيت پايدار داخلي 5- هماهنگي امور اجتماعي و فرهنگي 6- امور اقتصادي ، مورد ارزيابي قرار گرفت . فرآيند ارزيابي با ابلاغ محورها و شاخصهاي فوق الذکرتوسط وزارت کشور به دفتر مديريت عملکرد ، بازرسي و امور حقوقي استانداريها آغاز گرديد که به تبع آن اين دفتر نسبت به ابلاغ شاخصها و دستورالعملها به دفاتر تخصصي و عمومي استانداري اقدام نمود. دفاتر تخصصي در يک بازه زماني تعيين شده توسط وزارت محترم کشور نسبت به بارگذاري مستندات و اطلاعات در سامانه مديريت عملکرد وزارت کشور ( تسما) اقدام و سپس اين دفتر نسبت به بررسي و تائيد آن اقدام نمود . در ادامه فرآيند ارزيابي دفاتر متناظر وزارت کشور اطلاعات و مستندات وارده را مورد بررسي کارشناسي قرار داده و پس از تائيد توسط وزارت محترم کشور ، سازمان امور اداري و استخدامي کشور نسبت به بررسي مستندات و مدارک و اطلاعات بارگذاري شده اقدام که نتايج توسط مرکز مديريت عملکرد و امور بازرسي وزارت کشور به استانداريها ابلاغ گرديده است . بر اساس اين ابلاغيه استانداري همدان موفق شد در بين 31 استان کشور رتبه دوم را در شاخصهاي عمومي و اختصاصي کسب نمايد . در اينجا لازم مي دانم از حمايتها و رهنمودهاي استاندار و معاونين استاندار و همچنين از همکاري و هم افزايي مديران مرتبط در امر ارزيابي عملکرد که با اين دفتر همکاري داشته اند تشکر و قدرداني نمايم .
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2228
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.