11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 428
هفته جاری: 11699
ماه جاری: 92810
تاکنون: 15898245
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در ديدار با احزاب استان: احزاب نقش مهمي در تقويت اعتماد عمومي دارند
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در ادامه جلسه با گروه ها و تشکل هاي مختلف مردمي با احزاب اصلاح طلب و اصولگرا و حاميان مردمي رئيس جمهور جلسه داشته است.
 •  

  استاندار همدان در اين جلسه با اشاره به نقش تاثير گذار احزاب و تشکل ها در جامعه گفت: احزاب و تشکل ها نقش اساسي در تقويت اعتماد عمومي دارند و به خوبي مي توانند روابط بين حاکميت و مردم را تقويت کنند.

  مهندس شاهرخي گفت: استان همدان از احزاب قوي و ريشه دار برخوردار است و در جهت توسعه استان از همکاري و مشورت احزاب استفاده مي کنيم.

  وي اضافه کرد: همدان به خوبي در ريل توسعه قرار دارد و سعي مي کنيم با حفظ وحدت و همدلي در جهت توسعه استان گام هاي اساسي تر برداريم و از ظرفيت جوانان و بانوان کمک مي گيريم.

  استاندار همدان گفت: در همين مدت زمان کم گام هاي خوبي برداشته شده که يک نمونه آن جهاني شدن انگور و افتتاح راه آهن همدان است و براي توسعه استان برنامه هاي خوبي پيش بيني کرده ايم.

  مهندس شاهرخي گفت: اجازه حاشيه سازي نمي دهيم و تمام توان خود را براي خدمت به مردم به کار مي گيريم.

  استاندار همدان گفت: همدان ظرفيت هاي خوبي براي رسيدن به توسعه دارد و همه مجموعه ها براي ادامه اين مسير مي توانند تاثير گذار باشند.

  مهندس شاهرخي گفت: ارتباط با مردم و گروه هاي مختلف در اولويت است و ديدار هاي مردمي و نشست با گروه ها و تشکل ها در اولويت است و درگذشته هم همين شيوه را داشتم.

  استاندار همدان گفت: اهل مشورت هستم اما خودم تصميم نهايي را مي گيرم و البته در انتصابات تاکيد بر شايسته سالاري و اعتقاد به برنامه هاي دولت است.

  در اين جلسات دبيران احزاب نظرات و پيشنهادات خود را ارائه و بر همکاري با مدير ارشد استان در جهت توسعه استان اعلام آمادگي دارند.

  اداره کل روابط عمومي استانداري همدان

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2486
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.