11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 69
امروز: 676
هفته جاری: 11947
ماه جاری: 93058
تاکنون: 15898437
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: سند اشتغال همدان به روز رساني شود+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: سند اشتغال اين استان بايد هرچه سريعتر به روز رساني شده و برش شهرستاني آن نيز مشخص شود.
 • به گزارش ايرنا، سيد سعيد شاهرخي شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان همدان افزود: در اين سند بايد مشخص شود تا پايان برنامه ششم توسعه به چه جايگاهي برسيم و چه تعداد شغل ايجاد شود.
  وي با تاکيد بر اينکه توزيع متوازن بودجه در شهرستانها در دستور کار است ادامه داد: امروز دشمن با ايجاد جنگ اقتصادي در داخل کشور به دنبال مقاصد شوم خود است اما سرمايه گذاران و بخش خصوصي همواره در اين مسير موفق بوده اند و همه ما موظفيم براي جذب آنها شرايط سرمايه گذاري را فراهم کنيم.
  استاندار همدان با اشاره به موفقيت استان در جذب تسهيلات اشتغال روستايي در کشور اظهار داشت: در اين بخش 96 طرح به بانکها معرفي و يک هزار و 740 ميليارد ريال تسهيلات اشتغال توسط بانکها پرداخت شده است.
  شاهرخي ادامه داد: سال جاري در استان همدان چهار هزار و 33 شغل ايجاد شده که بايد تا پايان سال تعهد اشتغال را تحقق بخشيد.
  وي با اشاره به اينکه فرمانداران امروز توانمند پاي کار هستند، گفت: توسعه متوازن استان وظيفه همه دستگاه‌ها است و بايد بر اساس ظرفيت‌هاي موجود شهرستان‌ها ديده شوند.
  استاندار همدان تاکيد کرد: هرچه سريعتر باقيمانده تسهيلات اشتغال امسال جذب شود و با جذب مرحله دوم تسهيلات اشتغال مشاغل روستايي از اعتبارات استان‌هاي ديگر که نتوانسته‌اند آن را جذب کنند بهره ببريم.
  شاهرخي با بيان اينکه کميت طرح‌ها نبايد ما را از کيفيت طرح‌ها غافل کند يادآور شد: اعتبارات بايد براي شغلي هزينه شود که علاوه بر پايداري داراي ارزش اقتصادي هم باشد.
  گفتني است تعهد اشتغال استان همدان در سال جاري 30 هزار شغل است و بر اساس آمار مرکز آمار ايران در سال گذشته 96 هزار شغل در استان همدان ايجاد شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 328
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.