11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 99
امروز: 750
هفته جاری: 12021
ماه جاری: 93132
تاکنون: 15898491
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير کل روابط عمومي استانداري: رسانه هاي همدان فعال، پويا و بدون حاشيه هستند
 • مدير کل روابط عمومي استاندار همدان به همراه شوراي مرکزي روابط عمومي هاي استان با حضور در دفتر خبرگزاري ايسنا مرکز همدان بيستمين سالگرد تاسيس اين خبرگزاري را تبريک گفتند.
 • مدير کل روبط عمومي استانداري همدان در اين جلسه گفت: رسانه هاي همدان فعال، پويا و بدون حاشيه هستند که نمونه عيني آن خبرگزاري ايسنا مي باشد که يک خبرگزاري جوان، با نشاط و بدون حاشيه است و با داشتن سرويس هاي فعال و ميز گردهاي تخصصي توانسته است در سطح استان تاثيرگذاري خوبي داشته باشد. اسداله رباني مهر گفت: مديران، رسانه ها و روابط عمومي ها سه محور اصلي اطلاع رساني در استان هستند و سعي داريم با هماهنگي و انسجام بين اين سه گروه اطلاع رساني در استان را تقويت کنيم. دبير شوراي اطلاع رساني استان گفت: هيچ اداره اي بدون هماهنگي حق شکايت ندارد و تاکنون هم در استان موضوع خاص و مشکل داري نداشته ايم، البته که جنبه تخريبي داشته اما به صورت کلي رسانه هاي استان همراهي خوبي در جهت توسعه استان دارند. رباني مهر گفت: سند شوراي اطلاع رساني استان به همه دستگاه ها ابلاغ شد و تاکنون 5 جلسه تخصصي با روبط عمومي ها برگزار شد و بر اجراي کامل سند تاکيد شد. مدير کل روبط عمومي استانداري همدان گفت: استاندار جديد همدان رسانه اي هستند و نگاه ويژه اي به حوزه رسانه دارند و اين يک فرصت خوب براي تقويت اطلاع رساني در استان است.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2003
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.