مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 5062
هفته جاری: 19242
ماه جاری: 13511
تاکنون: 12537008
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: رابطه تنگاتنگي بين دانشگاه‌ها و مراکز صنعتي همدان برقرار است+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: رابطه تنگاتنگي بين دانشگاه‌ها و مراکز صنعتي استان برقرار است و البته قاعده نيز همينطور است که اين دو بخش وابسته و مکمل يکديگر باشند.
 •  

  سعيد شاهرخي در حاشيه برپايي نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي استان به مناسبت هفته پژوهش در گفت‌وگو با ايسنااظهار کرد: اين نمايشگاه به مثابه يک پل ارتباطي بين توليدکنندگان که يافته‌هاي خود را عرضه کردند با صاحبان صنايع و بخش خصوصي است
   
  وي در بازديدي که از اين نمايشگاه صورت گرفت شاهد برپايي غرفه‌هايي از بخش کشاورزي، يافته‌هايي درزمينه علوم پزشکي و ساير بخش‌هاي مورد نياز استان بوديم که فعاليت‌هاي بسيار موثر و کاربردي صورت گرفته است.
   
  وي با بيان اينکه شرکت‌هاي دانش بنيان و مراکز رشد توليدات خود را در اين نمايشگاه عرضه کردند تا دستگاه‌هاي اجرايي اين محصولات را مشاهده کنند، عنوان کرد: نکته مهمي که به شدت پيگيري مي‌کنيم اين است که بتوانيم بين صنعت و واحدهاي توليدي و مراکز علمي ارتباط تنگاتنگي ايجاد کنيم چرا که اين ارتباط مي‌تواند منجر به استفاده بهينه از سرمايه‌هاي فکري و منابع مالي ما باشد و از منابعي که داريم حداکثر بهره وري را با کارهاي پژوهش محور داشته باشيم.
   
  شاهرخي درپاسخ به سوالي مبني بر سياست‌هاي دولت براي حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان نيز گفت: به شدت پيگير پروژه پارک علم و فناوري استان هستيم چرا که در اين واحد مراکز خوبي براي علاقمندان داير است و اين مکان را در اختيار آنها قرار مي‌دهيم تا محصولاتشان را نهايي و به بازار عرضه کنند.
   
  وي تصريح کرد: در برنامه‌ريزي که همه دستگاه‌هاي اجرايي دارند کارهاي دانش‌بنيان را محور کارهاي خود قرار مي‌دهند و بايد برهمين اساس دانشگاه‌ها و دانشجويان ما پرورش پيدا کنند و اين محصولات را در اختيار اجرا قرار دهند.
   
  استاندار همدان بيان کرد: رابطه تنگاتنگي بين دانشگاه‌ها و مراکز صنعتي استان برقرار است و البته قاعده نيز همينطور است که اين دو بخش وابسته و مکمل يکديگر باشند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1880
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.