مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 44
امروز: 5034
هفته جاری: 19214
ماه جاری: 13483
تاکنون: 12536980
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سرپرست معاونت سياسي استانداري همدان: فرمانداري ها خط مقدم اجراي سياستهاي اجرايي دولت هستند
 • در جلسه شوراي اداري فرمانداري همدان که با حضور سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان برگزار شد با تقدير از علي تعالي در سمت فرماندار شهرستان همدان، حسين افشاري بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان همدان معرفي شد.
 • سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان در اين نشست گفت : فرمانداري ها خط مقدم اجراي سياستهاي اجرايي دولت هستند که بايد از همه ظرفيتهاي موجود براي پيشبرد امور استفاده نمايند. الماسي افزود : بسيار شنيده ايم که در نظام جمهوري اسلامي مسئوليت داشتن خدمتگزاري است که غير از اين نيست بويژه در نظام ما که آموزه هاي ديني را داريم و طبيعتا هدف از مسئوليت کسب قدرت و جاه طلبي نيست. وي با بيان اينکه مسئوليت در نظام اسلامي فرصتي براي خدمت به مردم است اضافه کرد : حفظ سلامت کاري و اداري در طول دوران خدمتي و تلاش براي حل مشکلات مردم کار هنرمنده انه اي است که هر کسي از اين هنر برخوردار نيست. الماسي با اشاره به اهميت جايگاه فرمانداري مرکز استان تصريح کرد : فرمانداري در تمام شئونات مردم دخيل است و با لايه هاي مختلف در امور سياسي،اجتماعي،عمراني،فرهنگي و ديگر موارد سر و کار دارد . وي افزود : قطعا يک عملکرد يک فرماندار توانمند مي تواند در همه حوزه هاي ذکر شده با ايجاد ساماندهي و اقدامات مقتضي شرايط لازم را تامين نمايد. سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان يادآور شد : معيشت و اشتغال مردم امروز بحثهاي اساسي جامعه ما و مورد تاکيد مديريت ارشد استان است که بايد تلاش کنيم در اين راستا گام برداريم. وي افزود : در حوزه امور فرهنگي و اجتماعي نيز اعتقاد داريم اگر توان بيشتري بگذاريم بسياري از مسايل ما در ساير حوزه ها نيز بهبود مي يابد. وي افزود : بايد طوري عمل کنيم که اعتماد عمومي جامعه افزايش يابد تا شاهد رشد روزافزون مشارکت مردم در همه بخشهاي لازم باشيم و فاصله بين مردم و مسولان را به حداقل ممکن برسانيم. الماسي با بيان اينکه دولت همه توان خود را بکار بسته تا بتواند روزنه اي براي اشتغال ايجاد کند اظهار کرد : ما بعنوان مجريان امور در بدنه دولت بايد بدنبال اجراي منويات و سياستهاي دولت باشيم تا به هدف مدنظر برسيم. وي با تقدير از توانمندي، اخلاقمداري و تجارب ارزشمند آقاي تعالي در سمت فرمانداري همدان گفت : عليرغم سختي کار در مرکز استان و بسياري از فشارها در حوزه هاي سياسي،امنيتي و اقتصادي شاهد عکس العملهاي محکم همراه با درايت و عقلانيت از سوي ايشان بوديم. سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان با اشاره به انتخاب آقاي حسين افشاري بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان همدان نيز افزود : خوشبختانه ايشان نيز داراي سوابق برجسته و توان کارشناسي و مديريت قابل توجه در حوزه هاي مختلف مديريتي و مسئوليتهايي هستند که تا کنون عهده دار بوده اند. اداره کل روابط عمومي استانداري همدان
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1901
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.