مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 42
امروز: 5032
هفته جاری: 19212
ماه جاری: 13481
تاکنون: 12536978
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: واحدهاي صنعتي فروسيليس ظرفيتي ويژه براي توسعه استان است
 • استاندار همدان فعاليت واحدهاي فروسيليس در شهرک صنعتي جوکار را از ظرفيت هاي مهم اين استان دانست و گفت: با وجود مواد معدني بسيار خوب در شهرستان هايي همچون ملاير و نهاوند و کل استان، ايجاد اينگونه واحدها براي فرآوري فروسيليس ضروري و ظرفيتي ويژه براي توسعه است.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي شامگاه چهارشنبه در بازديد از واحدهاي فروسيليس غرب پارس و آذرخش ملاير اظهار داشت: اين 2 واحد از واحدهاي بسيار خوب استان همدان است که ظرفيت توليد و اشتغال مناسبي را در منطقه ايجاد کرده است. وي افزود: مرحله نخست شرکت فروسيليس غرب پارس با ظرفيت توليد سالانه 12 هزار تن، در سال هاي گذشته به بهره برداري رسيده است و طرح توسعه آن نيز در آينده نزديک با حضور يکي از مسئولان ارشد کشوري افتتاح مي شود. استاندار همدان بيان کرد: با توجه به فرآورده هاي توليدي و ظرفيت صادرات در 2 واحد فروسيليس در داخل و خارج از کشور، بايد نهايت بهره برداري را از اين واحدهاي توليدي و صنعتي داشته باشيم. شاهرخي با اشاره به ايجاد کارخانه هاي جديد در شهرک صنعتي جوکار گفت: در همين راستا مقدمات لازم براي توليد منيزيم که يکي از فلزات گرانبها است و ارزش افزوده بالايي دارد، در دست اقدام است. وي ادامه داد: با جديت و همتي که بخش خصوصي و سرمايه گذاران 2 شرکت فروسيليس غرب پارس و آذرخش دارند، براي ايجاد واحدهاي جديد و طرح توسعه اين شرکت ها همراهي لازم را به عمل خواهيم آورد. استاندار همدان با بيان اينکه تامين برق يکي از عمده ترين مشکلات اين واحدهاي صنعتي است تاکيد کرد: هفته آينده از متوليان برق منطقه اي باختر دعوت کرده ايم تا مشکل برق چند واحد توليدي و صنعتي در استان همدان بررسي شود. شاهرخي ادامه داد: مشکل برق واحدهاي فروسيليس شهرک صنعتي جوکار نيز در اين نشست مورد بررسي قرار مي گيرد تا هم برق مورد نياز واحدهاي موجود و هم طرح هاي توسعه اي اين شرکت ها تامين شود. به گزارش ايرنا، استاندار همدان عصر چهارشنبه پس از بازديد از شرکت هاي فروسيليس غرب پارس و آذرخش در شهرک صنعتي جوکار، از واحد دامپروري 2500 رأسي دشت نوين ملاير نيز بازديد کرد. در ادامه اين بازديد استاندار همدان همچنين با امام جمعه شهر ازندريان و شهر جوکار نيز ديدار کرد. شرکت فروسيليس غرب پارس در مرحله نخست قادر به توليد سالانه 12 هزار تن و در مرحله دوم نيز 12 هزار تن فروسيليس است که در مجموع براي 230 تن به صورت مستقيم اشتغال ايجاد کرده است. در طرح توسعه اين شرکت نيز که بزودي کلنگ زني خواهد شد، ظرفيت توليد آن 20 هزار تن در سال است و زمينه اشتغال 130 تن را نيز فراهم مي کند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1781
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.