11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 192
هفته جاری: 11463
ماه جاری: 92574
تاکنون: 15898048
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان: روند کاهش قيمت ها در بازار ها ادامه پيدا مي کند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
  مهندس شاهرخي گفت: نظارت بر بازار بايد بيشتر شود و با عوامل و کساني که در بازار اختلال ايجاد مي کنند برخورد قانوني شود.
  استاندار همدان گفت: در جلسات کميسيون تنظيم بازار اقدامات خوبي انجام شده است و در بسياري از کالاها ثبات قيمت داشتيم اما وضعيت موجود بايد بهبود پيدا کند چون در تامين کالا مشکل نداريم فقط بايد با هماهنگي بيشتر دستگاه ها نحوه توزيع و نظارت را بهبود ببخشيم.
  مهندس شاهرخي گفت: گشت هاي نظارتي و اطلاع رساني از عملکرد نظارتي بيشتر شود و در جهت واقعي کردن قيمت ها سعي شود نظارت بيشتر شود تا کسي اجازه پيدا نکند در بازار اخلال ايجاد کند.
  وي اضافه کرد: از اتحاديه ها جهت نظارت و توزيع کالا در بازار استفاده شود چون دولت به اتحاديه ها اعتماد کرده و بايد سعي شود با همکاري اتحاديه ها روند بازار بهبود پيدا کند.
  استاندار همدان در اين جلسه گفت: در شرايط خاص فعلي جامعه که درگير جنگ اقتصادي هستيم نيازمند کار جهادي و تلاش بيشتر هستيم و بايد تمام توان خود را در جهت خدمت رساني به مردم بکار بگيريم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2684
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.