11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 155
امروز: 42
هفته جاری: 11313
ماه جاری: 92424
تاکنون: 15897945
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  جزيره اي عمل کردن در حوزه مبارزه با مواد مخدر نتيجه بخش نيست
 • سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر نگاه تک بعدي و جزيره اي عمل کردن پاسخگو و نتيجه بخش نيست و در اين زمينه پازل درستي از طرح مبارزه با مواد مخدر در استان بايد چيده شود.
 • به گزارش ايرنا ابوالقاسم الماسي روز دوشنبه در نشست شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان با محور طرح ملي کرامت در شهرستان ملاير اظهار داشت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر بايد نقاط قوت و ضعف را بشناسيم.
  وي مواد مخدر را پديده اجتماعي پيچيده اي دانست و افزود: نگاه همه جانبه بايد به طرح مبارزه با مواد مخدر داشته باشيم و رفتار کليشه اي و غير علمي نمي تواند بر اين پديده تاثيرگذار باشد.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان وجود هماهنگي و وفاق در ريشه کني و مبارزه با مواد مخدر را ضروري دانست و بيان کرد: اگر امروز در حوزه مبارزه با مواد مخدر در جامعه تغيير ايجاد شده و اقدامات اثرگذاري صورت گرفته است، اين حاصل همراهي دستگاه هاي اجرايي، اقشار مختلف مردم و نهادهاي تاثيرگذار بوده است.
  الماسي با بيان اينکه اقدامات در حوزه مبارزه با مواد مخدر لازم اما کافي نيست ادامه داد: اجراي طرح ملي کرامت در ملاير فرصت و شروع خوبي براي اين شهرستان بود که بايد تداوم يابد.
  وي تاکيد کرد: يکپارچگي و همدلي که در حوزه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ملاير به وجود آمده است را نبايد از دست بدهيم.
  الماسي با بيان اينکه سهم ملاير در تمامي حوزه ها در استان تعيين کننده و اثرگذار است گفت: اين وفاق و همدلي در راستاي اجراي طرح مبارزه با مواد مخدر و طرح ملي کرامت بايد ادامه پيدا کند تا بتوانيم نسخه کاملي را براي کشور ارايه دهيم.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان با تاکيد بر اينکه مبارزه با اعتياد و موادمخدر همچنان ادامه دارد افزود: در اين راستا برنامه هاي راهبردي بايد مستمر و راهگشا باشد و تنها به آمار و ارقام اکتفا نکنيم.
  الماسي همچنين با اشاره به فرا رسيدن 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت: پيروزي انقلاب به رهبري امام راحل و پشتوانه مردمي دستاوردهاي بسيار بزرگي را براي کشور به دنبال داشت که بايد اين دستاوردها بازگو شود.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان خاطرنشان کرد: در شرايط کنوني دشمنان در تلاش هستند انقلاب اسلامي ايران را ناکارآمد و شکست خورده جلوه دهند و با اعمال فشارها و تحريم ها مردم را نسبت به نظام و انقلاب بي اعتماد و نااميد کنند.
  الماسي گفت: در اين شرايط بايد به تمامي دستاوردهايي که از پيروزي انقلاب اسلامي به دست آورده ايم تکيه کنيم و با مطرح کردن دستاوردها در 40 سالگي انقلاب نگذاريم دشمن به اهداف خود برسد.
  وي ادامه داد: سنگ اندازي هاي دشمنان به ويژه در حوزه اقتصادي، براي متوقف کردن حرکت شتابان انقلاب است، اما ملت ايران با پيروي از رهبري حکيم و عادل، استقلال، آزادي و اسلاميت خود را حفظ کرد و تاکنون در مقابل تمامي هجمه ها و توطئه هاي دشمنان محکم و استوار ايستاده است.
  به گزارش ايرنا، از سال 95 شهرهاي فلاورجان اصفهان و ملاير در استان همدان به عنوان آزمونه / پايلوت /طرح ملي کرامت انتخاب شده اند.
  ششمين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان با محوريت طرح ملي کرامت در شهرستان ملاير برگزار شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2316
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.