مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4369
هفته جاری: 14444
ماه جاری: 216670
تاکنون: 12886165
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  هيات هاي انديشه ورز درگير مسايل حاشيه اي نشوند
 • سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: هيات هاي انديشه ورز هرگز وارد مباحث حاشيه اي نشوند و اجازه ندهند ديگران آنها را به حاشيه بکشانند.
 • به گزارش ايرنا ابوالقاسم الماسي شامگاه دوشنبه در نخستين مجمع عمومي هيات هاي انديشه ورز جوان شهرستان ملاير افزود: همه ما دنبال يک هدف هستيم و نبايد اجازه دهيم تفاوت هاي فردي و شخصيتي در اين هيات ها تاثيرگذار باشد.
  وي کيفيت را بهترين ثمره براي هيات هاي انديشه ورز دانست و اظهار داشت: چنانچه در چارچوب هيات انديشه ورز حرکت کنيم، به طور قطع نتيجه مطلوب مي گيريم.
  الماسي با تاکيد بر اينکه هدف اصلي هيات هاي انديشه ورز جوان ارتقاي جايگاه جوانان است افزود: هيات انديشه ورز به دنبال اين است که موقعيت جوانان را با کمک و استفاده از فکر، ايده و نظر خود آنها بهبود بخشد.
  وي با بيان اينکه توجه ويژه به جوانان و بانوان يکي از سياست هاي دولت تدبير و اميد است و هيات انديشه ورز نيز در اين راستا تاسيس شد گفت: جوانان در تمامي حوزه ها فعال و تاثيرگذار هستند و به جامعه جهت مي دهند.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان خاطرنشان کرد: در حاليکه استفاده نکردن از فکر و ايده جوانان بي تدبيري است و يکي از دلايل مخالفت مديران و ميدان ندادن به جوانان به اين دليل است که شناختي از ويژگي جوانان ندارند.
  الماسي با تاکيد بر اينکه فضاي لازم براي شناخت مقطع سني جوانان بايد براي بزرگترها ايجاد شود اظهار داشت: هيات انديشه ورز به دنبال اين است که مکاني را براي جمع شدن جوانان در کنار هم ايجاد کند تا بتوانيم از ديدگاه ها و ايده آنها استفاده و اين ايده ها را به مرحله اجرا درآوريم.
  وي ادامه داد: در هيات هاي انديشه ورز هرگز به دنبال کار اجرايي نيستيم، بلکه از جوانان کار فکري و ايده نو براي اجرا مي خواهيم.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان خطاب به اعضاي هيات هاي انديشه ورز ملاير تاکيد کرد: در تمامي حوزه ها اولويت ها را بشناسيد و راه حل ارايه داده و طرح موضوع کنيد.
  الماسي گفت: ما به دنبال کار غيرقانوني و ايده هايي که خلاف قانون و عرف جامعه باشد، نيستيم، بلکه فکرها و ايده هاي جوانان در هيات هاي انديشه ورز بايد قابليت اجرايي داشته باشد.
  وي همچنين خطاب به جوانان تاکيد کرد: مطالبه گر باشيد، نقاط قوت را بزرگنمايي کنيد، محکم روي ايده هاي خود بايستيد و محدوديت براي خود قايل نشويد.
  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير نيز بيان کرد: از تمامي انديشمندان، متفکران و صاحب نظران جوان شهرستان دعوت مي کنيم با حضور ارزنده خود در کارگروه هاي هيات انديشه ورز جوان، مديريت ارشد اين شهرستان را در پيشبرد اهداف و برنامه هاي آتي ياري کنند.
  باب الله فتحي افزود: نسل جوان نخبه و تحصيل کرده جامعه، يک فرصت و ظرفيت عظيم براي ايجاد جهش در تمامي عرصه هاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي کشور محسوب مي شود و استفاده از توان و ظرفيت آنها واجب است.
  وي با بيان اينکه توان علمي جوانان يک ظرفيت بزرگ براي خيزش اقتصادي کشور به شمار مي رود ادامه داد: بايد از توان و ظرفيت فکري و مديريتي جوانان در پيشبرد امور اجرايي نهايت بهره را ببريم.
  مشاور استاندار و مديرکل امور بانوان استانداري همدان نيز گفت: هيات هاي انديشه ورز بايد از ايده هاي خود توليد فکر و انديشه کنند و آن را به مرحله اجرا درآورند.
  فاطمه دوروزي با بيان اينکه ايده ها و انديشه جوانان عضو هيات هاي انديشه ورز در کارگروه هاي شهرستان قابل طرح و اجرايي شدن است خطاب به جوانان تاکيد کرد: به مسايل و مشکلات شهرستان نگاه عميق داشته باشيد.
  وي افزود: پنج کارگروه فعال در هيات انديشه ورز جوان ملاير بايد فکر و ايده هاي کاربردي را توليد و به دستگاه هاي اجرايي انتقال دهند که قابليت اجرا داشته باشد.
  به گزارش ايرنا، در راستاي اجراي منويات رهبر معظم انقلاب و اجرايي شدن برنامه هاي دولت تدبير و اميد و ، طبق دستورالعمل وزارت کشور در مهرماه سال 95 هيات انديشه ورزان جوان تشکيل شد و پيرو آن فعاليت اين هيات سال گذشته در استان همدان آغاز شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1887
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.