مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 67
امروز: 7609
هفته جاری: 84948
ماه جاری: 329311
تاکنون: 13718266
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه بانماينده ولي فقيه دراستان و ائمه جمعه استان: دولت به فرموده مقام معظم رهبري وتاکيد رياست محترم جمهوري خط مقدم جنگ اقتصادي است
 • استاندار همدان در جلسه با ائمه جمعه و روحانيون استان همدان گفت: در شرايط فعلي نيازمند وحدت و همدلي هستيم و به فرموده مقام معظم رهبري و تاکيد رياست محترم جمهور دولت، خط مقدم جنگ اقتصادي است و بايد همه به دولت جهت پيشبرد امور کمک کنند.
 •  

  استاندار همدان در جلسه با ائمه جمعه و روحانيون استان همدان گفت: در شرايط فعلي نيازمند وحدت و همدلي هستيم و به فرموده مقام معظم رهبري و تاکيد رياست محترم جمهور دولت، خط مقدم جنگ اقتصادي است و بايد همه به دولت جهت پيشبرد امور کمک کنند.

  استاندار همدان گفت: تحقق اهداف و دستاوردهاي انقلاب اسلامي يک وظيفه همگاني است و همه بايد تلاش کنند در جهت خدمت رساني بيشتر به مردم با وحدت و همدلي حرکت کنيم.

  مهندس شاهرخي گفت: روحانيون آگاه و انقلابي هميشه دغدغه نظام و انقلاب را داشته اند و نقش اساسي در جهت کمک به حل معضلات و مشکلات فرهنگي و اجتماعي در جامعه دارند چون روحانيت حلقه واسطه مردم و حاکميت هستند.

  استاندار همدان گفت: امسال مناسبت مهم چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را داريم و يک سال خاص است که بايد دستاوردهاي انقلاب به مردم گفته شود.

  مهندس شاهرخي اضافه کرد: 22 بهمن امسال بايد از سوي همه دستگاه هاي اجرايي به صورت ويژه ديده شود و در شرايط خاص فعلي نسبت به معرفي دستاوردهاي انقلاب تلاش کنيم.

  وي گفت: استکبار چهل سال است که به دنبال ضربه زدن به نظام است و از جنگ تحميلي تا داعش از برنامه هاي دشمن بود اما هيچ کدام از نقشه ها عملي نشده است علت آن تنها وحدت و همدلي مردم و پيوند مردم با رهبري بود.

  استاندار همدان گفت: 250 شبکه ماهواره اي براي ايجاد اختلاف و تفرقه عليه ايران اسلامي راه اندازي شده است و اين رسالت ما است که در برابر نقشه دشمن هوشيار باشيم.

  مهندس شاهرخي گفت: نقشه اصلي دشمن به جاي تهاجم نظامي، ايجاد اختلاف بين ملت و حاکميت است و به فرموده رهبر معظم انقلاب دولت خط مقدم جنگ اقتصادي است و امروز هر سه قوه به صورت ويژه همکاري خوبي با همديگر دارند و افق آينده کاملا روشن است.

  استاندار همدان گفت: سفر به شهرستان ها و ديدار با اقشار مختلف مردم درجهت تقويت اعتماد عمومي در اولويت است، البته در حوزه کاري مهمترين موضوع توجه به اشتغال زايي و حمايت از توليد و سرمايه گذاري است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2197
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.