مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 5060
هفته جاری: 19240
ماه جاری: 13509
تاکنون: 12537006
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: صادرات همدان به يک ميليارد دلار مي رسد
 • استاندار همدان با بيان اينکه ميزان صادرات اين استان در سال گذشته 861 ميليون دلار بوده است گفت: ميزان صادرات امسال يک ميليارد دلار هدفگذاري شده است.
 • سيد سعيد شاهرخي شامگاه چهارشنبه در همايش تجليل از صادرکنندگان نمونه همدان يادآوري کرد: براي سال آينده نيز دنبال افزايش ميزان صادرات اين استان بوده تا اهداف پيش بيني شده محقق شود.
  استاندار همدان بيان کرد: رويکرد دولت توجه به معيشت مردم و اشتغال است براي تحقق اين رويکرد راهي جز حمايت از بخش خصوصي و توليد نيست.
  شاهرخي با اشاره به اينکه همدان داراي پيشينه و سابقه قوي است گفت: هر اقدام شايسته و مثبتي در استان با همکاري بخش خصوصي محقق شده است.
  وي ادامه داد: با توجه به زمينه سازي صورت گرفته از گذشته و حمايت دولت از توليد و بخش خصوصي هم اينک کمترين مشکل به ويژه در حوزه ماليات وجود دارد.
  استاندار همدان از فراهم بودن بستر فعاليت بخش خصوصي خبرداد و افزود: مجموعه استانداري يار و ياور توليدکنندگان و بخش خصوصي است.
  شاهرخي اظهار داشت: استان همدان با همکاري بخش خصوصي در مسير توسعه قرار دارد بنابراين استانداري براي رونق توليد از هيچ کمکي دريغ نمي کند.
  وي افزود: مشکلات قابل رفع در استان با تعامل و همفکري برطرف مي شود و اما مسايل ملي بايد در سطح کلان دنبال شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 123
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.