11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 264
هفته جاری: 11536
ماه جاری: 92647
تاکنون: 15898107
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  بيش از 2 هزار ميليارد ريال تسهيلات اشتغال روستايي پرداخت شد
 • مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري همدان گفت: 2 هزار و 300 ميليارد ريال تسهيلات اشتغال روستايي از ابتداي سال 96 تاکنون در اين استان پرداخت شده است.
 • ظاهر پورمجاهد روز شنبه در حاشيه نشست اعضاي شوراي مهارت استان همدان به خبرنگار ايرنا گفت: يک هزار و 800 ميليارد ريال از اين تسهيلات اشتغال به کساني که در سامانه کارا نام نويسي کرده بودند، پرداخت شد.
  وي اضافه کرد: مابقي تسهيلات اشتغالزايي نيز از طريق بانک هاي سينا و پارسيان در بخش هاي کشاورزي، خدمات نظير مجتمع هاي بين راهي، طرح هاي گلخانه اي ، طرح هاي صنايع دستي، فرش، پوشاک و طرح هاي گردشگري پرداخت شده است.
  مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري همدان گفت: 2 گروه بر روند اجراي طرح ها نظارت دارند و تاکنون وضعيت پرداخت تسهيلات و اجراي طرح ها رضايت بخش بوده است.
  پورمجاهد، پيش بيني کرد با اختصاص اين ميزان اعتبار و بهره برداري از تمامي طرح ها براي چهارهزار جوياي کار اشتغال ايجاد شود.
  وي با بيان اينکه بخشي از تسهيلات به تواتر پيشرفت کار پرداخت مي شود، اظهار داشت: بانک سينا و پارسيان بين يک تا 20 ميليارد ريال به متقاضيان تسهيلات اشتغالزايي پرداخت مي کند.
  مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري همدان اضافه کرد: هيچگونه محدوديت و سقفي در پرداخت تسهيلات بانکي به افرادي که در سامانه کارا نام نويسي کرده اند وجود ندارد و تسهيلات بر اساس نوع طرح، وضعيت طرح و آورده متقاضي پرداخت مي شود.
  پورمجاهد افزود: متقاضيان دريافت تسهيلات روستايي بايد در سامانه کارا نام نويسي کرده سپس دستگاه اجرايي صدور مجوز تاييد و در کميته فني موضوع بررسي شده و براي پرداخت به بانک معرفي مي شود.
  به گزارش ايرنا سهميه همدان از تسهيلات اشتغال روستايي سه هزار و 500 ميليارد ريال است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 435
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.