11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 29
امروز: 598
هفته جاری: 11869
ماه جاری: 92980
تاکنون: 15898374
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ورزش، ديپلماسي موفق در حوزه بين المللي است
 • سرپرست معاونت سياسي امنيتي استاندار همدان گفت: ورزش در عصر کنوني ديپلماسي موفق در حوزه بين المللي است و تاثير بسزايي در تحکيم دوستي و صلح کشورها دارد.
 • به گزارش ايرنا، ابوالقاسم الماسي روز شنبه در آيين تکريم و معارفه مديرکل ورزش و جوانان استان همدان اظهار داشت: ورزش در 40 سال اخير ديپلماسي موفق فرهنگي کشورمان در حوزه بين المللي بوده و در اين سال ها برداشت هاي مناسب در مبادلات فرهنگي و حتي سياسي داشته ايم.
  وي بيان کرد: ورزش عامل صلح ، دوستي و ايجاد نشاط اجتماعي است و وفاق بين ملت ها در حوزه هاي مختلف را به همراه دارد.
  الماسي اضافه کرد: ورزش مهمترين واقعه اي است که ميليون انسان را جذب خود کرده و مردم با گرايش هاي مختلف فکري، قوميتي و مذهبي در کنار هم به شادماني مي پردازند.
  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استاندار همدان افزود: اين ورزش است که امروزه توانسته به پديده قدرتمند و تاثيرگذار در صلح و دوستي جهان تبديل شود و شور و نشاط وصف ناپذير را در بين مردم کشورهاي مختلف ايجاد کند.
  وي با اشاره به جايگاه کشورمان به ويژه همدان در کسب مدال هاي فراملي گفت: در سال هاي اخير مدال آوري هاي بسياري را در صحنه هاي بين المللي شاهد بوده ايم که البته دولت تدبير و اميد حمايت ويژه را در عرصه ورزش داشته است.
  الماسي بر لزوم توجه ويژه به جوانان و بانوان تاکيد کرد و افزود: هر چند در 40 سال اخير کارهاي فراوان و موثري در حوزه جوانان و بانوان صورت گرفته اما با توجه به کثرت جمعيت جوان کشور، شايد انتظارات برآورده نشده باشد.
  وي بيان کرد: توجه به جوانان بسيار حايز اهميت است چرا که آينده سازان کشور به شمار مي روند و دولت نيز به رغم کمبودها به ويژه در حوزه مالي، زيرساخت هاي خوبي در جهت پيشرفت و توسعه اين بخش ايجاد کرده است.
  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استاندار همدان خاطرنشان کرد: با اين وجود، حوزه جوانان در دولت تدبير و اميد احيا شد هر چند ادغام آن با دستگاه ورزش ميزان توجه ها را کمتر کرد اما بازهم حوزه بسيار مهمي براي دولت به شمار مي رود.
  وي با اشاره به مصوبه شوراي عالي اداري در قالب برنامه ششم توسعه گفت: تا پايان برنامه ششم بايد 30 درصد از مديريت ها را به جوانان بسپاريم و در اين مسير بايد به نخبه هاي جوان توجه جدي شود..
  الماسي يادآور شد: سياست دولت تدبير و اميد توانمندي و تقويت حوزه جوانان و بانوان در عرصه هاي مختلف اجرايي است.
  در اين مراسم محسن جهانشير به عنوان مديرکل جديد ورزش و جوانان استان همدان معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 226
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.