مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 78
امروز: 10961
هفته جاری: 74427
ماه جاری: 10961
تاکنون: 13438917
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تحليل: برنامه سه ساله استان همدان
 • تحليل: برنامه سه ساله استان همدان
 •  

  برنامه سه ساله استان همدان:

  حرکت درمسير توسعه بر اساس برنامه ريزي و چشم انداز مشخص استاندار همدان درهمين روزهاي آغاز به کار اقدام به برگزاري جلسات کارشناسي با دستگاه هاي اجرايي وبخش خصوصي نموده که اين جلسات بيشتر بر اساس هم انديشي و تهيه يک برنامه و چشم انداز مشخص جهت تهيه سند سه ساله راهبردي و عملياتي بوده است که با استقبال مديران و کارشناسان همراه بوده است.

  در فضاي فعلي کشور و حتي در سطح دنيا امروز توجه به موضوع برنامه ريزي اساس رسيدن به توسعه و پيشرفت است و هر جايي که حرکت بر اساس برنامه و چشم انداز مشخص بود به موفقيت رسيده ايم و امروز حرکت جديد استاندار گامي اساسي درجهت توسعه و پيشرفت بر اساس برنامه است. در جلسات مختلف ظرفيت ها و توانايي هايي در حوزه مشخص شده و وضعيت فعلي کاملا ديده شد و بر همين اساس برنامه سه ساله تدوين شده است. امروز استان همدان ظرفيت هاي خوبي در حوزه صنعت، معدن، کشاورزي، گردشگري و... دارد که بايد براساس اين سند سعي شود حرکت کرد و دستگاه ها اين سند را در اولويت قرار دهند و بي شک اجراي درست اين سند گام اساسي در جهت توسعه استان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 269
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.