7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 53
امروز: 2381
هفته جاری: 30836
ماه جاری: 45540
تاکنون: 15299044
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  با حضور معاون اول رييس جمهوري؛ کارخانه گندله سازي اسدآباد بهره برداري شد
 • کارخانه گندله سازي اسدآباد امروز /سه شنبه/ با حضور اسحاق جهانگيري معاول اول رييس جمهوري به بهره برداري رسيد.
 • به گزارش ايرنا، اين واحد صنعتي با صرف يک هزار و 300 ميليارد ريال اعتبار احداث شده و 120 نفر از جوانان اين منطقه را مشغول بکار کرده است.
  بر اساس آمارهاي منتشر شده، اين کارخانه روزانه 2 هزار تن گندله توليد مي کند و نقش ويژه اي در رونق اقتصادي و اشتغال شهرستان اسدآباد خواهد داشت.
  اين واحد صنعتي در مجاورت کارخانه کنستانتره سنگ آهن احداث شده و از محصول اين واحد صنعتي تغذيه مي کند.
  کنستانتره سنگ آهن براي استفاده در صنايع توليد آهن آلياژي بايد به گندله تبديل شود و از اينرو احداث چنين کارخانه اي از نظر اقتصادي به صرفه است.
  همزمان با دهه فجر 797 طرح به ارزش 14 هزار و 610 ميليارد ريال و ايجاد سه هزار و 726 فرصت شغلي در استان همدان بهره برداري و يا عمليات اجرايي آن آغاز مي شود.
  اسدآباد در 45 کيلومتري همدان واقع شده و سرشار از منابع غني سنگ آهن است و همين موضوع موجب احداث کارخانه ذوب آهن، کنستانتره آهن و گندله سازي در اين منطقه شده است.
  آذرماه سال 1393 کارخانه کنستانتره سنگ آهن اين شهرستان نيز توسط جهانگيري معاون اول رئيس جمهوري بهره برداري شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1296
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.