مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 23
امروز: 9895
هفته جاری: 22611
ماه جاری: 34606
تاکنون: 13459920
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون اول رييس جمهوري از شهرک مبل و منبت ملاير بازديد کرد
 • اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهوري امروز /سه شنبه/ در سفر يک روزه خود به استان همدان از شهرک صنعتي مبل و منبت ملاير بازديد کرد.
 • رييس شرکت شهرک هاي صنعتي همدان در اين بازديد گفت: شهرک صنعتي مبل و منبت به مساحت 54 هکتار در 100 واحد،20 سال پيش احداث شده است.
  کيوان گردان اضافه کرد: 80 واحد نمايشگاهي در اين شهرک در حال احداث است و اين براي نخستين بار در کشور است که در شهرک صنعتي واحد نمايشگاهي ايجاد مي شود.
  وي با بيان اينکه مبل و منبت ملاير، سال گذشته ثبت ملي شد اضافه کرد: اين اقدام رونق بيش از پيش اين هنر صنعت را به دنبال داشت.
  گردان اظهار داشت: شهرستان ملاير از قطب هاي اصلي مبل و منبت کشور است که برنامه هاي لازم براي ثبت جهاني آن در دست اقدام است.
  وي ادامه داد: در شهرستان ملاير بيش از چهار هزار کارگاه مبل و منبت فعال است که هشت هزار نفر به طور مستقيم و 25 هزار نفر به طور غير مستقيم در آن اشتغال دارند.
  ارديبهشت ماه سال گذشته ملاير به عنوان شهر ملي منبت ثبت شد.
  به گزارش ايرنا، ملاير داراي يک شهرک تخصصي مبل و منبت است که در حال حاضر 100 واحد در اين شهرک فعال است و پس از ملي شدن اين صنعت، احداث نمايشگاه مبل و منبت نيز در اين شهرک در دست اقدام است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 58
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.