مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 96
امروز: 3455
هفته جاری: 41350
ماه جاری: 329590
تاکنون: 14023437
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  با حضور معاون اول رييس جمهوري؛ طرح توسعه شرکت فروسيليس غرب پارس ملاير بهره برداري شد
 • با حضور «اسحاق جهانگيري» معاون اول رييس جمهوري طرح توسعه شرکت فروسيليس غرب پارس در شهرک صنعتي جوکار ملاير به بهره برداري رسيد.
 • مديرعامل شرکت فروسيليس غرب پارس روز سه شنبه در حاشيه بهره برداري از اين طرح، در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: طرح توسعه اين شرکت با اعتباري حدود يکهزار و 500 ميليارد ريال در شهرک صنعتي جوکار احداث شد.
  سيد محمدباقر ميرابوالفتحي ظرفيت توليد سالانه اين شرکت را 12 هزار تن فروسيليس عنوان کرد و افزود: اين واحد صنعتي براي 150 تن اشتغال ايجاد کرده است.
  وي ارزش ماشين آلات خارجي اين واحد صنعتي را 3.2 ميليون يورو و ارزش داخلي آن را 190 ميليارد ريال عنوان کرد و ادامه داد: طرح توسعه شرکت فروسيليس غرب پارس در زميني به مساحت 28 هزار مترمربع و زيربناي هفت هزار مترمربع احداث شده است.
  ميرابوالفتحي گفت: شرکت فروسيليس غرب پارس نخستين واحد فرآوري سيليس در شهرک صنعتي جوکار بود که سال 93 با ميزان سرمايه گذاري يک هزار ميليارد ريال و اشتغالزايي 130 تن و با حضور «اسحاق جهانگيري» معاون اول رييس جمهوري شروع به توليد کرد.
  مديرعامل شرکت فروسيليس غرب پارس ادامه داد: اين واحد در مجموع در هر 2 فاز قادر به توليد 24 هزار تن فروسيليسيوم است که در چهار ماهه نخست امسال يک ميليون دلار صادرات داشتيم.
  ميرابوالفتحي اين شرکت را زير مجموعه ميدکو دانست و گفت: در حال حاضر در 2 واحد صنعتي شرکت فروسيليس غرب پارس بيش از 230 تن مشغول به فعاليت هستند.
  وي يادآور شد: با توجه به اينکه فروسيليس ماده اوليه شمش منيزيم است، احداث يک واحد 6 هزار تني شمش منيزيم را نيز در اين مجموعه در دست اجرا داريم که بزودي عمليات اجرايي آن آغاز شد.
  ميرابوالفتحي با بيان اينکه تجهيز کارگاه اين طرح انجام و قرارداد خارجي آن نيز بسته شده است بيان کرد: بيش از يکهزار ميليارد ريال اعتبار براي اجراي اين طرح پيش بيني شده است که پس از بهره برداري براي 130 تن اشتغال ايجاد مي کند.
  به گزارش ايرنا، با حضور معاون اول رييس جمهوري 2 طرح صنعتي فروسيليس در شهرک صنعتي جوکار ملاير افتتاح شد.
  در حال حاضر 36 هزار تن فروسيليس توسط سه واحد صنعتي در شهرک صنعتي جوکار توليد مي شود.
  اين شهرستان داراي هفت شهرک و نواحي صنعتي است که شهرک صنعتي جوکار در راستاي استقرار واحدهاي توليد فروسيليس از سال 92 شروع به فعاليت کرد و در 20 کيلومتري شهر ملاير واقع شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1305
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.