7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 2286
هفته جاری: 30741
ماه جاری: 45445
تاکنون: 15298951
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  شرکت فروسيليس آذرخش با حضور جهانگيري بهره برداري شد
 • شرکت آهن و سيليس آذرخش روز سه شنبه با حضور «اسحاق جهانگيري» معاون اول رييس جمهوري در شهرک صنعتي جوکار ملاير بهره برداري شد.
 • مديرعامل شرکت آهن و سيليس آذرخش در حاشيه بهره برداري از اين طرح به خبرنگار ايرنا گفت: اين طرح بزرگ صنعتي سالانه قادر به توليد 12 هزار تن فروسيليس است.
  محسن طوبايي ميزان سرمايه گذاري براي اجراي اين طرح را 720 ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: اين طرح صنعتي زمينه اشتغال براي 130 تن را مهيا کرده است.
  وي گفت: عمليات اجرايي طرح توسعه اين شرکت بزودي آغاز مي شود که در طرح توسعه اين شرکت سرمايه گذاري حدود يک هزار و 400 ميليارد ريال پيش بيني شده است.
  مديرعامل شرکت آهن و سيليس آذرخش ظرفيت توليد اين واحد صنعتي را 20 هزار تن در سال و ارزش ماشين آلات آن را 550 ميليارد ريال عنوان کرد .
  طوبايي ادامه داد: اين واحد در زميني به مساحت 22 هزار مترمربع احداث مي شود و زمينه اشتغال براي 130 تن را نيز ايجاد مي کند.
  به گزارش ايرنا، با حضور معاون اول رييس جمهوري به صورت همزمان عمليات اجرايي طرح توسعه شرکت فروسيليس آذرخش آغاز شد.
  «اسحاق جهانگيري» معاون اول رييس جمهوري که امروز سه شنبه براي بهره برداري و بازديد از چند طرح عمراني و صنعتي به استان همدان سفر کرده است، با حضور در شهرستان ملاير 2 طرح بزرگ صنعتي فروسيليس را در شهرک صنعتي جوکار افتتاح کرد.
  همچنين قرار است معاون اول رييس جمهوري از شهرک صنعتي مبل و منبت ملاير نيز بازديد کند.
  سالانه بيش از 36 هزار تن فروسيليس در شهرک صنعتي جوکار ملاير توليد مي شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 129
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.