7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 2275
هفته جاری: 30730
ماه جاری: 45434
تاکنون: 15298941
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  همداني دو طرح تقويت شبکه برق در اسدآباد بهره برداري شد
 • دو طرح برق رساني با هدف تقويت و توسعه شبکه توزيع برق شهرستان اسدآباد با حضور معاون هماهنگي توزيع توانير به نمايندگي از وزير نيرو بهره برداري شد.
 • به گزارش ايرنا، محمود رضا حقي فام روز سه شنبه دومين پست 63.20 کيلو ولت اسدآباد با ظرفيت 60 مگاولت آمپر و با اعتبار 330 ميليارد ريال را افتتاح کرد. همچنين خط 63 کيلو ولت ارتباطي اسدآباد نيز به طول 37 کيلومتر مدار با اعتبار هزينه شده 90 ميليارد ريال بهره برداري شد. معاون هماهنگي توزيع توانير در اين آيين به قابليت هاي صنعت برق کشور اشاره کرد و گفت: در بخش امنيت شبکه وضعيت خوبي داريم و با وجود رشد بار و شراط نامساعد اقليمي در 15 سال اخير خاموشي هاي سراسري نداشتيم. حقي فام خاطرنشان کرد: در سال 98 طرح بدون خاموشي را اجرا مي کنيم و در اين راستا 11 ويژه برنامه راهبردي طراحي و اجرا مي شود. وي گفت: با توجه به شرايط اقليمي، باد و گردو غبار مقاوم سازي شبکه را در اولويت قرار داده ايم تا شبکه از هرگونه آسيب در امان بماند. معاون هماهنگي توانير افزود: در بخش هوشمندسازي نيز پيشرفت هاي گسترده اي داشته و موفقيت هاي بزرگي کسب کرديه ايم. حقي فام با تاکيد بر مديريت توام عرضه و تقاضا گفت: کشور ما در کنار احداث نيروگاه و پست هاي جديد به مديريت مصرف نيز بايد بپردازد تا به بهره وري اقتصادي برسد. نماينده مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين آيين بهره برداري از طرح هاي فوق را اتفاق مبارکي براي اين شهرستان ذکر کرد و گفت: با بهره برداري از اين طرح ها اکنون 2 برابر نياز شهرستان ظرفيت برق ايجاد شده است. اکبر رنجبرزاده ايجاد اينگونه زيرساخت ها را براي توسعه اقتصادي ضروري دانست و اضافه کرد: ظرفيت برق اکنون به اندازه کافي براي سرمايه گذاري هاي صنعتي فراهم شده است. اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهوري به همراه هياتي از وزراي دولت براي بهره برداري از چند طرح صنعتي و درماني به همدان سفر کرده است. اسدآباد با 107 هزار جمعيت در 45 کيلومتري همدان واقع شده است.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 131
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.