7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 2211
هفته جاری: 30666
ماه جاری: 45370
تاکنون: 15298880
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  وزير نيرو: پرونده 340 شهر تحت تنش آبي تا 1400 بسته مي شود
 • وزير نيرو تامين آب آشاميدني مردم را از اولويت هاي اين وزارتخانه عنوان کرد و گفت: تا سال 1400 پرونده 340 شهر تحت تنش آبي کشور را مي بنديم.
 • به گزارش ايرنا رضا اردکانيان روز سه شنبه از دو سد تغذيه مصنوعي در روستاهاي اسدآباد بازديد کرد و گفت: در يک برنامه سه ساله براي رفع مشکلات و مسائل آب آشاميدني شهرهاي تنش دار کشور تلاش مي کنيم. وي اظهار داشت: بر همين اساس طرح ها و روش هايي که هدف اصلي آن تامين آب آشاميدني است در اولويت وزارت نيرو قرار مي گيرد. وزير نيرو اجراي بندهاي خاکي و سدهاي کوچک تغذيه مصنوعي را بسيار اثر گذار برشمرد و گفت: اينچنين طرح هايي که نيازمند اعتبار سنگين نسيتند و در عوض اثربخشي بيشتري در تامين معيشت کشاورزان و امنيت غذايي مردم دارند، مورد حمايت و پشتيباني قرار مي گيرند. اردکانيان خاطرنشان کرد: در حوزه صنعت آب و برق طرح هاي خوبي در حال اجراست و 21 طرح بزرگ در استان همدان با پيشرفت 80 درصدي نمونه بارز اين طرح هاست. وي افزود: براي اين طرح ها 2 هزار و 200 ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده که با اتمام آنها تحول خوبي در بخش صنعت آب و برق اين استان خواهيم بود. سدهاي تغذيه مصنوعي در روستاهاي هلور و آجين با اعتبار هشت ميليارد ريال در دست مطالعه است و وزير نيرو قول مساعد براي افزايش اعتبار اين طرح ها داد. به گزارش ايرنا، در سفر امروز معاون اول رئيس جمهوري و وزير نيرو به استان همدان، چندين طرح صنعتي، بهداشتي و عمراني به بهره برداري رسيد.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1355
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.