مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 3278
هفته جاری: 41173
ماه جاری: 329414
تاکنون: 14023322
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  قدرداني معاون اول رييس جمهوري از استاندار همدان
 • نشست مشترک اعضاي شوراي برنامه ريزي و توسعه و هيات هاي انديشه ورزش جوان استان همدان که با حضور معاون اول رييس جمهوري برگزار شد، نکات جالبي همچون تقدير دکتر اسحاق جهانگيري از سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان براي حضور پررنگ بانوان در اين نشست در پي داشت.
 • به گزارش ايرنا در اين نشست که با شرکت رضا اردکانيان وزير نيرو برگزار شد، شمار قابل توجهي از مديران اجرايي، فرماندهان نظامي و انتظامي، نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد به ويژه سمن هاي جوان و بانوان حضور داشتند. حدود 20 عکاس خبري اين برنامه را پوشش تصويري دادند و اين نشست به صورت مستقيم از شبکه استاني همدان پخش شد. برخي از اعضاي هيات انديشه ورز جوان استان همدان در اين نشست به طرح خواسته هاي خود پرداختند. نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان در اين نشست خواستار ايجاد دانشسراي آمران به معروف و ناهيان از منکر در کشور شد. پيش از شروع اين نشست کليپي از دستاوردهاي 40 ساله استان همدان در عرصه هاي مختلف به نمايش در آمد. استاندار همدان در اين مراسم به کادرسازي 30 درصدي بانوان در سپردن مديريت بخش هاي مختلف استان تاکيد کرد. ازدحام جميعت در سالن شهداي استانداري همدان باعث شد تا عده اي بيرون از سالن از طريق ويدئو پروژکتور به تماشاي سخنراني ها بپردازند. معاون اول رييس جمهوري از سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان به خاطر حضور پرشمار بانوان در نشست مشترک شوراي برنامه ريزي و توسعه و هيات هاي انديشه ورز جوان استان همدان قدرداني کرد. جهانگيري هم چنين از همه استانداران کشور خواست از معاونان زن در فرمانداري ها استفاده کنند. معاون اول رييس جمهوري خطاب به بانوان حاضر در اين نشست گفت: معتقدم آنجايي که خانم ها کار را به دست گرفته اند بهتر از آقايان انجام داده اند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1393
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.