مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 59
امروز: 10105
هفته جاری: 49035
ماه جاری: 247985
تاکنون: 13955731
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  30 واحد مسکوني تحويل مددجويان بهزيستي ملاير شد
 • - 30 واحد مسکوني مددجويان بهزيستي ملاير روز پنجشنبه با حضور سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان، نمايندگان مجلس، فرماندار ويژه ملاير و مديرکل بهزيستي همدان تحويل متقاضيان اين شهرستان شد.
 • به گزارش ايرنا مديرکل بهزيستي همدان روز پنجشنبه در اين آيين بيان کرد: اين 30 واحد در 2 بلوک 15 واحدي احداث و تحويل مددجويان زير پوشش بهزيستي اين شهرستان احداث شد. حميدرضا الوند افزود: از سال 95 تعداد 375 واحد براي خانواده هاي تک معلولي و زنان سرپرست خانوار و 229 واحد براي خانواده هاي 2 معلولي در کل استان سهميه گرفتيم که در ايام دهه فجر امسال 64 واحد آنها تحويل شد. وي ادامه داد: در مجموع 604 واحد مسکن سهميه براي ساخت مسکن افراد زير پوشش در استان همدان با اعتباري حدود 500 ميليارد ريال سهميه اختصاص يافت که از اين ميزان 100 ميليارد ريال آن به صورت بلاعوض است. مديرکل بهزيستي همدان اظهار داشت: احداث مسکن روستايي به صورت خريد و ساخت مسکن صورت مي گيرد که با همکاري بنياد مسکن انقلاب اسلامي انجام شده است. الوند با بيان اينکه براي ساخت يک واحد مسکن براي مددجويان 560 ميليون ريال اعتبار هزينه مي شود گفت: اين واحدهاي مسکوني با مشارکت خيران، بنياد مستضعفان، بنياد مسکن، انجمن خيران مسکن ساز و سازمان بهزيستي احداث مي شود که علاوه بر تامين بخشي از هزينه، بخشي نيز به صورت تسهيلات کم بهره به مددجويان اختصاص پيدا مي کند. وي متراژ هر واحد مسکوني را بين 70 تا 75 مترمربع عنوان کرد و افزود: از مجموع 604 سهميه مسکن که سال 95 جذب شد، تاکنون 160 واحد آن بهره برداري و تحويل مددجويان شده است. مديرکل بهزيستي همدان ابراز اميدواري کرد: تا يک سال و نيم آينده تمامي تعهد ما در ساخت مسکن مددجويان بهزيستي از سال 95 به اتمام برسد که هم اکنون به صورت ميانگين حدود 54 درصد پيشرفت فيزيکي دارد. الوند با اشاره به خدمات ارزنده و ماندگار دولت تدبير و اميد در احداث مسکن مددجويان و حمايت از اين اقشار بيان کرد: از سال 92 تاکنون يکهزار و 80 واحد مسکوني در اين استان احداث و تحويل مددجويان بهزيستي شده است. رييس اداره بهزيستي ملاير نيز در اين آيين گفت: براي احداث 30 واحد مسکوني مددجويان بهزيستي يک معلولي و 2 معلولي اعتباري حدود 18 ميليارد و 700 ميليون ريال هزينه شده است. حجت الاسلام حميد تکلو ادامه داد: خانواده هاي 2 معلولي آورده اي نداشتند و 250 ميليون ريال توسط سازمان بهزيستي و بنياد مستضعفان تامين شده است. وي بيان کرد: خانواده هاي يک معلولي نيز بين 100 تا 200 ميليون ريال آورده داشتند و مابقي نيز تسهيلات بانکي به آنها اعطا شد. حجت الاسلام تکلو گفت: براي ساخت 30 واحد مسکوني جديد براي مددجويان نيز قراردادهاي لازم بسته شده که چنانچه همکاري هاي لازم صورت گيرد، از سال آينده عمليات اجرايي آن آغاز شود. به گزارش ايرنا، در ايام دهه فجر 64 واحد مسکوني مددجويان بهزيستي در استان همدان تحويل متقاضيان شد که از اين تعداد 30 واحد مربوط به مددجويان زيرپوشش بهزيستي ملاير بود.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 166
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.