مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 25
امروز: 9796
هفته جاری: 22512
ماه جاری: 34507
تاکنون: 13459836
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: نقش مردم انقلابي در طول 40سال گذشته ستودني است+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: نقش مردم انقلابي در طول 40سال گذشته ستودني است.
 • به گزارش مهر، سيد سعيد شاهرخي در آيين افتتاح دانشگاه ملي نهاوند که با حضور وزير علوم برگزار شد، ضمن گراميداشت دهه فجر و تبريک اين ايام، گفت: ياد شهداي ايران اسلامي خصوصا گروه انقلابي ابوذر را گرامي ميداريم.

  وي ادامه داد: وقتي به تاريخ انقلاب نگاه ميکنيم هريک از اقشار در نقاط مختلف نقش اثرگزار داشته اند اما با نگاه به حرکت هاي انقلاب نهاوند در ايام‌انقلاب مي بينيم که بسيار برجسته هستند.

  وي گفت: نهاوند در کارنامه انقلاب خودنمايي مي کند که اين مهم مرتبط با شحاعت دين داري و ولايتمداري مردم نهاوند است.

  وي ادامه داد: با آغاز نهضت امام يکي از حرکت هاي بياد ماندني تشکيل گروه انقلابي ابوذر عليه رژيم طاغوت بود.

  وي با اشاره به روحيه مقاومت و شجاعانه در برابر رژيم‌پهلوي و انتقال آن به نسل هاي بعد، گفت: از ديرباز نهاوند را پيشگام مي بينيم.

  وي با اشاره به اينکه اولين نقطه اي ک مجسمه منحوس شاه را پايين کشيد نهاوند بود و حصور فرماندهان رشيد نهاوند در محورهاي عملياتي موجب مديريت جنگ شد، گفت: نقش مبارزين نهاوند در کارنامه انقلاب ستودني است و لازم ميدانم از زندانيان سياسي قبل از انقلاب آقاي علي حسيني که آزادي را در کشور رواج دادند تقدير و ياد کنيم.

  وي گفت: امروز با رشادت هاي صورت گرفته از طرف همه انقلابيون استقلال و آزادي در کشور جاري و ساري شده و همت بالايي که بين مردم و رهبري است و پيوندي که مردم با ولايت دارند به اين مسير پرقدرت تر از پيش ادامه خواهيم داد.

  در ادامه حسن بهرام نيا نماينده نهاوند در مجلس شوراي اسلامي، گفت: نهاوند امروز گام هاي بلندي براي به حدقل رساندن عقب ماندگي ها را تجربه ميکند و گاها پيش تر هم رفته است.

  وي گفت: تا به امروز 7وزير و 2معاون وزير را براي رفع مشکلات و محدوديت هاي شهرستان به نهاوند دعوت کرديم و هرکدام رهاوردي براي شهرستان داشته است.

  نماينده نهاوند با تاکيد بر اينکه در دهه فجر پروژه هاي بزرگي مثل سد گرين، دانشگاه نهاوند و... افتتاح شده است، گفت: امروز مسائل سياسي در حاشيه و کار در اولويت و متن است.

  در ادامه نيز مرا ناصري فرماندار نهاوند، اظهار کرد: نهاوند با دست پر به استقبال دهه فجر رفت و 69پروژه با اعتبار 310ميليارد 500ميليون تومان را افتتاح و به بهره برداري رسيد.

  وي با تاکيد بر اينکه سد گرين در اقتصاد نهاوند نمايان ميشود، گفت: در اين راستا جا دارد که از استاندار نماينده تشکر مي شود که اميدواريم زمينه توسعه شهرستان فراهم شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 127
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.