مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 40
امروز: 0
هفته جاری: 16354
ماه جاری: 218580
تاکنون: 12887896
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رييس سازمان ملي استاندارد: حمايت از توسعه گردشگري حلال در اولويت استاندارد است
 • معاون رييس جمهوري و رييس سازمان ملي استاندارد ايران گفت: با توجه به رشد گردشگري حلال در جهان به ويژه در کشورهاي اسلامي، حمايت براي توسعه اين بخش از گردشگري اولويت استاندارد است.
 • به گزارش ايرنا، نيره پيروزبخت روز چهارشنبه در اين ديدار با استاندار همدان اظهار داشت: استاندارد تنها مرجع اعطاي نشان حلال است و فعاليت هاي استاندارد در اعطاي نشان حلال در سالهاي اخير جدي و گسترده شده است.
  وي خاطرنشان کرد: در اين راستا استاندارد به بخش کشاورزي توجه ويژه دارد و در تدوين استاندارد هاي محصولات کشاورزي همواره ياريگر توليد و صادرکنندگان بوده است.
  پيروزبخت گفت: استان همدان نيز در 2 حوزه کشاورزي و گردشگري داراي ظرفيت هاي خوبي است و در تدوين استانداردهاي محصولات بومي و گردشگري اين استان را به طور ويژه مورد حمايت قرار مي دهيم .
  وي از همراهي و همکاري بخش هاي توليد استان همدان با مجموعه استاندارد براي تدوين استاندارد و اجراي آن قدرداني کرد و افزود: با تعامل بخش هاي صنعت و توليد مي توان بهترين خدمات را به مصرف کنندگان ارايه کرد.
  رييس سازمان ملي استاندارد از رسانه ها خواست در ترويج فرهنگ استاندارد سازي ياريگر اين سازمان باشند.
  رييس سازمان ملي استاندارد پس از اين ديدار در نشست شوراي استاندارد سازي حضور مي يابد.
  بازديد از واحدهاي توليدي مشمول استاندارد اجباري به ويژه صنايع غذايي سحر و ديدار با کارکنان اداره کل استاندارد همدان از ديگر برنامه هاي سفر يکروزه پيروزبخت به همدان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1600
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.