مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 0
هفته جاری: 16426
ماه جاری: 218652
تاکنون: 12887962
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  با حضور رييس سازمان ملي استانداردواستاندارهمدان نمايشگاه «استاندارد و حمايت از کالاي ايراني» گشايش يافت
 • نمايشگاهي از آثار هنرمندان گرافيک کشور با موضوع «استاندارد و حمايت از کالاي ايراني» با حضور رئيس سازمان ملي استاندارد ايران واستاندارهمدان در همدان گشايش يافت.
 • به گزارش ايرنا، در اين نمايشگاه 40 اثر برگزيده هنرمندان و اساتيد گرافيک و هنرهاي تجسمي کشور با هدف ترويج و تبيين فرهنگ توليد و مصرف کالاي استاندارد به نمايش گذاشته شده است.
  نيره پيروزبخت رييس سازمان ملي استاندارد در بازديد از اين نمايشگاه تلاش هنرمندان را در ترويج فرهنگ استاندارد ستودني دانست و گفت: آثار هنري بيشترين تاثير و اثر بخشي را در توسعه فرهنگ استاندارد دارد.
  وي با بيان اينکه حمايت از حقوق مصرف کنندگان در اولويت استاندارد است، خاطرنشان کرد: نمايشگاه هاي اين چنيني در طول سال براي بازديد عموم مردم داير شود.
  رييس سازمان ملي استاندارد همراه با هياتي از مشاوران و معاونان به همدان سفر کرده است.
  شرکت در شوراي استاندارد سازي، ديدار با استاندارد همدان و بازديد از واحدهاي توليدي مشمول استاندارد اجباري از برنامه هاي پيروزبخت است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1600
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.