مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 0
هفته جاری: 16323
ماه جاری: 218549
تاکنون: 12887870
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رييس سازمان ملي استاندارد: آمار استاندارد گواه محکم رونق توليد در کشور است+تصاويردرگالري
 • رييس سازمان ملي استاندارد گفت: آمار موجود اين سازمان گواه محکمي بر اين است که نه تنها اقتصاد کشور دچار رکود نشده بلکه به دنبال رونق توليد و ارتقاي کيفيت است.
 • به گزارش ايرنا، نيره پيروزبخت روز چهارشنبه در شوراي استاندارد همدان با تاکيد بر اينکه در فضاسازي هاي منفي کشور قرار نگيريم افزود: بايد واقعيت هاي بخش صنايع و توليد را ببينيم و براي ديگران هم بازگو و تبيين کنيم.
  وي اضافه کرد: 20 هزار و 150 پروانه استاندارد تا سال 92 براي محصولات توليدي کشور صادر شده بود که در پنج سال اخير به 28 هزار افزايش يافت و اين مهم بيانگر تلاش دولت تدبير و اميد و توجه به واحدهاي توليدي است.
  پيروزبخت تاکيد کرد: در پنج ساله اخير 15 هزار استاندارد ملي براي کمک به واحدهاي توليدي و خدماتي تدوين شده است که اين امر نشان از توجه دولت تدبير و اميد به توسعه توليد دارد.
  رييس سازمان ملي استاندارد با بيان اينکه از مرحله ترويج استاندارد عبور کرده و اهداف توسعه پايدار را با قدرت دنبال مي کنيم گفت: تقويت و توسعه قانون استاندارد با حمايت دولت و مجلس شوراي اسلامي کمک بسياري به ارتقا جايگاه اين سازمان در سطح کشوري کرده است.
  پيروزبخت ادامه داد: با توجه به پيشرفت کشاورزي استان همدان، توسعه بخش هاي صنعت و گردشگري نيز در اين منطقه بايد ترقي و رشد کند تا مردم به توسعه همه جانبه دست پيدا کنند.
  وي افزود: استان همدان جايگاه بسيار ويژه اي دارد و از منظر گردشگري، کشاورزي، علم و فلسفه سرآمد استان هاي کشور است و حرف براي گفتن دارد.
  بازديد از واحدهاي توليدي مشمول استاندارد اجباري به ويژه صنايع غذايي سحر و ديدار با کارکنان اداره کل استاندارد همدان از ديگر برنامه هاي سفر يکروزه پيروزبخت به همدان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1597
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.