مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 27
امروز: 0
هفته جاری: 16400
ماه جاری: 218626
تاکنون: 12887940
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: استانداردسازي در اولويت دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: توجه به استاندارد رونق توليد را براي استان به ارمغان مي آورد و تمام دستگاه هاي اجرايي بايد استانداردسازي را در اولويت قرار دهند.
 • به گزارش ايرنا، سيد سعيد شاهرخي روز چهارشنبه در شوراي استاندارد که با حضور رئيس سازمان ملي استاندارد برگزار شد، اظهار داشت: استان همدان در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي حرکت مي کند و بند 24 اقتصاد مقاومتي که به مقوله استاندارد توجه صريح دارد را در راس امورات استان قرار داده ايم.
  استاندار همدان افزود: تحقق اين بند از سياست اقتصاد مقاومتي موجب توليد کيفي کالا و رونق کالاي داخلي مي شود.
  شاهرخي گفت: از اين پس شوراي استاندارد سازي را شخصا برگزار خواهم کرد و مصوبات اين جلسه را با جديت بيشتري پيگيري مي کنيم.
  استاندار همدان از مسکن و شهرسازي و شهرداري ها خواست با تقويت نظارت ها، به توليد واحدهاي ساختماني با کيفيت و ايمن کمک کنند.
  وي با اشاره به آثار بجا مانده از همه ادوار تاريخي در همدان گفت: اين استان داراي تاريخ و تمدن وصف ناپذيري است و برهمين اساس نام زيباي پايتخت تمدن ايران زمين برايش ثبت شده است.
  شاهرخي گفت: همدان بر اساس همين داشته ها به عنوان مقصد گردشگري در دنيا معرفي شده و در سال 2018 کرسي پايتختي گردشگري آسيا را کسب کرده است و بازتاب هاي خوبي در بعد فراملي داشت.
  وي يادآوري کرد: در بخش کشاورزي هم داراي قابليت هاي بسيار هستيم و بيش از پنج ميليون تن توليد داريم و در حوزه صنعت و معدن نيز ظرفيت هاي خوبي داريم که همه اين وييگي ها همدان را بسيار پويا در کشور جلوه داده است.
  شاهرخي نگاه ويژه رئيس جمهوري به بانوان را نشان از توانمندي اين قشر دانست و گفت: رئيس سازمان ملي استاندارد نمونه بارزي از زنان بزرگ و مسئولان مقتدر معرفي کرد.
  نيره پيروزبخت رئيس سازمان ملي استاندارد امروز به همدان سفر کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1635
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.