مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 0
هفته جاری: 16415
ماه جاری: 218641
تاکنون: 12887954
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  پيام تقدير استاندار همدان از 15سال خدمات ماندگار حضرت آيت ا... محمدي
 • پيام تقدير استاندار همدان از 15سال خدمات ماندگار حضرت آيت ا... محمدي
 • پيام تقدير استاندار همدان از 15سال خدمات ماندگار حضرت آيت ا... محمدي  سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در پيامي از زحمات و خدمات ماندگار و ارزشمند حضرت آيت ا... طه محمدي  درکسوت  نمايندگي ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر همدان تقدير کرد .

  در پيام استاندار همدان آمده است :
  خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي توفيق بزرگي است و فرصت خدمت به مردم دارالمومنين و دارالمجاهدين استان همدان توفيق مضاعف ديگري است که بايد خداوند متعال را براي اين فرصت خدمت‌گذاري شاکر و سپاسگزار بود.
  مدت زمان حضور حضرت آيت ا... طه محمدي به عنوان نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان، يکي از بهترين دوران خدمت رساني به مردم استان و انجام کارها و خدمات بزرگي بود که براي هميشه در اذهان اين مردم شريف وآگاه باقي خواهد ماند.
  در سالهاي اخير فضاي استان در سايه وحدت و همدلي با محوريت نماينده ولي فقيه در استان به گفتمان کار و تلاش جهت توسعه استان تبديل شد ؛ وهمه مجموعه‌ها باکمترين حاشيه در کنار هم براي کمک به توسعه پايدار استان گام برداشتند که اين موفقيت‌ها در سايه مديريت عالم روحاني و فيلسوف گرانقدر حضرت آيت ا... طه محمدي ميسر شد که هميشه بر تقويت وحدت و همدلي و خدمت رساني  بيشتر به مردم ابن ديارکهن تأکيد داشته‌اند.
  براي اين روحاني انديشمند و وارسته ازخداوندمتعال آززوي توفيق دارم واميدواريم همچون گذشته در جهت ترويج فرهنگ ناب اسلام محمدي و آموزه هاي ديني موفق و پيروز باشيد .


  سيد سعيد شاهرخي
  استـاندار همــدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 115
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.