مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 0
هفته جاری: 16371
ماه جاری: 218597
تاکنون: 12887913
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در ديدار معتمدين+تصاويردرگالري
 • بازاريان ما انقلابي و متدين هستند
 •  

   

  استاندار همدان در ديدار جمعي از معتمدين شهر همدان گفت: بازاريان قشر تأثيرگذار و بي بديل هستند که امتحان خود را چه در دوران جنگ و چه در دوران انقلاب به خوبي پس دادند و اکثريت بازاريان افراد متدين و انقلابي هستند.

  مهندس شاهر گفت: ما بعنوان نماينده دولت در کنار بازاريان هستيم و نمي‌توان حساب يک يا دو نفر را به حساب جامعه بزرگ بازار گذاشت .

  مهندس شاهرخي گفت: انقلاب اسلامي در سالهاي اخير با هوشمندي و آگاهي از همه توطئه‌ها گذشت و دشمن هر طراحي که براي ايران داشت شکست خورد و علت اصلي آن هوشياري مردم و وجود وحدت و همدلي بين مجموعه‌ها بوده است.

  استاندار همدان گفت: نگاه ما به مديريت ، نگاه خدکت گذاري است و تمام توان خود را براي خدمت‌رساني به مردم بکار مي‌گيريم و کساني که در بدنه مديريتي هستند بايد اعتقدي و قلبي به خدکت بي منت به مردم کار کنند.

  وي اضافه کرد : مردم همدان، خداترس و جزء بهترين ها هستند و لقب دارالمومنين براي همين به مردم همدان داده شده است و اين يک افتخار است.

  استاندار همدان گفت : فرهنگ و تمدن همدان باعث افتخار است و هيچ شهري چون همدان پيدا نمي‌شود که 3200 سال مدنيت فرهنگ داشته باشد.

  استاندار همدان گفت: همدان داراي 1800 اثر فاخر تاريخي و فرهنگي است و اين يک ظرفيت بزرگ است که بايد به همه دنيا معرفي شود.

  مهندس شاهرخي گفت: نعمت وحدت و همدلي در همدان يک فرصت است که بايذ ارتقاء پيدا کند و هر کس در هر جناح و تفکري که براي توسعه استان تلاش کند استقبال مي‌کنيم، و امروز مهم منافع مردم است از منافع جناح ها.

  استاندار همدان گفت: دولت بدنبال بسترسازي فراهم کردن شرايط جهت واگذاري امور به مردم و مشارکت دادن مردم و گروههاي مختلف در امورات مختلف است.

  مهندس شاهرخي گفت: دولت خط مقدم تحريم هاست و بازاريان خط مقدم جنگ اقتصادي دشمن هستند و بازاريان بايد سعي کنند در برابر نقشه دشمن پيروز شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 106
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.