مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 34
امروز: 0
هفته جاری: 16408
ماه جاری: 218634
تاکنون: 12887947
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: جامعه علمي براي فضاي مجازي نسخه بپيچد
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان به استفاده از اندوخته علمي حوزويان و دانشگاهيان براي حل آسيب هاي اجتماعي تاکيد کرد و گفت: جامعه علمي براي استفاده صحيح از فضاي مجازي نسخه علمي ارائه کند.
 • به گزارش ايرنا مصطفي آزادبخت روز چهارشنبه در جلسه اعضاي کارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي استان همدان اظهار داشت: استفاده نادرست از فضاي مجازي يکي از آسيب هاي اجتماعي است و دانشگاهيان و حوزويان براي هدايت به مسير درست و استفاده مثبت از اين فناوري نسخه هاي نوين و مفيد بپيچند.
  وي اضافه کرد: جامعه علمي مسئوليت سنگيني در قبال مسائل فرهنگي و اجتماعي دارد و بايد به بهترين شکل رسالت خود را انجام دهد.
  آزادبخت خاطرنشان کرد: استفاده از فضاي مجازي در کشورهاي توسعه يافته به سمت مثبت و علمي هدايت شده است، درحالي که در جامعه ايراني بيشتر به کارکردهاي منفي اين فناوري توجه مي شود.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماي استاندار همدان از دانشگاه بوعلي سينا براي انجام طرح تحقيقاتي «بررسي تاثير فضاي مجازي در بخش هاي اجتماعي، فرهنگي و سياسي همدان» قدرداني کرد و گفت: دستگاه هاي اجرايي و متوليان امور اينگونه يافته هاي علمي را مدنظر قرار داده و به مرحله اجرا و عمل برسانند.
  وي با بيان اينکه مردم ايران از گنجينه غني دين اسلام بهره مند هستند افزود: عمل به توصيه هاي ديني قوي ترين سپر در برابر آسيب هاي اجتماعي است.
  آزادبخت راه اندازي پايگاه خدمات اجتماعي در چهار منطقه حاشيه شهر همدان را موثر ارزيابي کرد و گفت: مناطق خزر، حصار مطهري، ديزج و حصار امام خميني (ره) از مناطق آسيب پذيري هستند که با همت بهزيستي کار پيشگيري و درمان آسيب هاي اجتماعي در اين مناطق انجام مي شود.
  وي مشارکت تشکل هاي مردمي و اهالي محله ها و مناطق فوق با مددکاران پايگاه هاي خدمات اجتماعي را ضروري دانست و خاطرنشان کرد: اين همکاري و همدلي براي شناسايي و محافظت به موقع از افراد در معرض آسيب بسيار اهميت دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 96
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.