مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 32
امروز: 0
هفته جاری: 16405
ماه جاری: 218631
تاکنون: 12887945
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: دستگاه هاي اجرايي در تدوين سند اشتغال همکاري کنند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: اشتغال اولويت نخست در پيشبرد اهداف اين استان است و دستگاه هاي مختلف اجرايي بايد در تدوين اين سند همکاري داشته باشند.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي روز چهارشنبه در جلسه اعضاي کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان همدان افزود: سند اشتغال استان نقشه راه و تکليفي براي همه دستگاه‌ها است و اولويت ما در استان نيز توجه به معيشت و اشتغال مردم است.
  وي با بيان اينکه بايد عزم جدي و قوي استاني به تاسي از سياست‌هاي ملي وجود داشته باشد تاکيد کرد: بايد ظرفيت‌هاي استان شناخته و دسته‌بندي و همه ظرفيت‌هاي همدان به صورت بخشي و به تفکيک شهرستاني مشخص شود.
  شاهرخي با اشاره به اينکه بايد شغل به معناي واقعي ايجاد کرد اظهار داشت: با توجه به برنامه ششم توسعه به عنوان يکي از 31 استان پازل کشور نگاهمان به اين برنامه باشد به‌ طوريکه اگر بنا باشد ما هم در توسعه کشور نقش داشته و با کشور همگام باشيم، بايد برنامه راهبردي و عملياتي داشته باشيم.
  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه سيستم ما در تصميم‌گيري‌ها ديکتاتوري نبوده و مشارکتي است، گفت: به اعتقاد من در استان همدان مي‌توانيم بيش از 19 هزار و 200 شغل ايجاد کنيم به‌ شرطي که منابع را به صورت هدفمند به ‌کار ببريم.
  شاهرخي با اشاره به اينکه 2 هزار و 371 ميليارد تومان تسهيلات توسعه اشتغال رقم خوبي است بيان کرد: بايد تلاشمان را براي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي به کار ببريم و هنر ما اين است که دست کم معادل اين رقم را سرمايه‌گذاري بخش خصوصي جذب کنيم.
  وي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي درخواست کرد: نگاه‌ به سرمايه‌گذاري را تغيير دهند و براي سرمايه‌گذار فرش قرمز بيندازيد.
  استاندار همدان با بيان اينکه بانک‌ها در پرداخت تسهيلات اشتغال خوش درخشيدند افزود: بايد تفويض اختيار بيشتري به بانک‌هاي استاني داده شود.
  شاهرخي با بيان اينکه سند اشتغال استان تا 15 فروردين به دستگاه‌هاي اجرايي ابلاغ مي‌شود، ابراز کرد: ملاک ارزيابي مديران و ادامه همکاري اجراي اين سند است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 99
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.