مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4329
هفته جاری: 14404
ماه جاری: 216630
تاکنون: 12886126
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مديران نبايد وارد مسايل حاشيه اي شوند
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان تاکيد کرد: مديران هرگز خود را وارد مسايل حاشيه اي نکنند و نبايد اجازه دهيم برنامه ها و کارهاي اصلي استان به حاشيه کشيده شود.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي عصر سه شنبه در نشست شوراي معاونان فرمانداري ويژه ملاير اظهار داشت: در حد امکان تلاش کرديم استان را از مسايل حاشيه اي دور نگه داريم.
  وي ارتباط با مردم و تلاش براي حل مشکلات را از ضرورت ها برشمرد و بيان کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي بايد همواره در بين مردم حضور پيدا کرده و از نزديک مشکلات و مطالبات آنان را رصد کنند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان وجود فضاي همدلي و همگرايي در استان و همراهي نمايندگان مجلس را فرصتي براي مديران دانست و افزود: بايد با استفاده از توان و ظرفيت نمايندگان مجلس در راستاي تحقق اهداف بزرگ و مشترک گام برداريم.
  شاهرخي خاطرنشان کرد: علاقه مند نيستيم که هيچ زاويه و تنشي که موجب توقف چرخ توسعه استان و شهرستان و مسايل و مشکلات مردم شود، ايجاد کنيم.
  وي با اشاره به ظرفيت و توان بالاي مديران دستگاه هاي اجرايي استان گفت: مديران دستگاه ها متناسب با وظايف خود براي حل هرگونه مسايل و مشکل ايجاد شده ورود پيدا کنند.
  شاهرخي شرايط حاکم بر استان همدان را مطلوب ارزيابي و بر لزوم حرکت همه مديران در راستاي اجراي سياست هاي دولت تاکيد کرد و افزود: انسجام موجود در استان ستودني است و همه بايد در راستاي بهتر شدن شرايط و تحقق اهداف بلند نظام و دولت گام برداريم.
  وي ادامه داد: با توجه به شرايط خاص کشور، تمامي مديران بايد تلاش جهادي و شبانه روزي براي خدمت به مردم و حل مشکلات داشته باشند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان فرمانداري و استانداري را نماد و الگوي ساير دستگاه هاي اجرايي دانست و تاکيد کرد: هرگونه مسايل حاشيه اي بايد از سوي فرمانداري ها و بخشداري ها کنترل و از پرداختن به حواشي پرهيز شود.

  **جذب 240 ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي در ملاير
  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير نيز به تلاش دولت تدبير و اميد در راستاي ايجاد اشتغال و ارايه تسهيلات اشتغالزايي اشاره کرد و گفت: در 2 ماه گذشته تسهيلات اشتغالزايي ملاير از 38 ميليارد ريال به 240 ميليارد ريال افزايش يافت.
  باب الله فتحي با بيان اينکه روند جذب تسهيلات اشتغالزايي هنوز مورد رضايت نيست افزود: با پيگيري هاي انجام شده رتبه ملاير در جذب اين تسهيلات ارتقا يافت و قول مساعد مي دهيم در ماه هاي آتي به صدر جدول اخذ تسهيلات اشتغالزايي استان برسيم.
  وي ادامه داد: نمايندگان سازمان فائو 25 و 26 مهرماه براي بررسي پرونده ثبت جهاني انگور ملاير به اين شهرستان سفر مي کنند که اميدواريم با تلاش و پيگيري هاي مجدانه نمايندگان مجلس و جهاد کشاورزي و ساير دستگاه ها اين امر محقق شود.
  فرماندار ويژه ملاير با تاکيد بر اينکه مجموعه شهرستان همواره از عملکرد دولت تدبير و اميد دفاع و در راستاي سياست هاي دولت حرکت مي کند اظهار داشت: چنانچه مديري توان همراهي اين مجموعه را ندارد، مي تواند جدا شود.
  فتحي همچنين تلاش و پيگيري نمايندگان اين شهرستان را در تمامي امور قابل تقدير دانست و گفت: همواره از ظرفيت نمايندگان ملاير براي پيشبرد اهداف بهره مي گيريم.

  **استاندار همدان محور تقويت وحدت در استان است
  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز وجود وحدت و همدلي در بين مجموعه استان و نمايندگان مجلس را قابل تقدير خواند و افزود: محمدناصر نيکبخت استاندار همدان همواره اين وحدت را تقويت مي کند.
  محمد کاظمي تاکيد کرد: با وجود نگاه هاي مختلف سياسي، اما به واسطه وحدت و انسجام، در بسياري از مسايل استان سريع به نتيجه مطلوب مي رسيم.
  وي وحدت را محور خدمت به مردم دانست و بيان کرد: هم اکنون در بين مسئولان، نمايندگان مجلس، دولت و همه اجزاي جامعه وحدت وجود دارد و بايد قدر اين سرمايه عظيم را بدانيم و هرگاه وحدت دچار نقصان شد، ورود پيدا کنيم.
  نائب رئيس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس دهم خاطرنشان کرد: در شرايطي که آمريکا با خروج از برجام و اعمال تحريم ها ظلم مضاعفي را در حق ملت ايران روا داشته است، وظيفه مسئولان دوچندان شده است و هم اکنون زمان کار جهادي است.
  کاظمي افزود: بار اين همه ظلم که به ناحق در حق نظام جمهوري اسلامي روا داشته شده است، بر روي دوش مردم است.
  وي مهمترين وظيفه مديران در شرايط کنوني را انجام کار انقلابي و جهادي دانست و گفت: بايد براي کاهش مشکلات مردم به جامعه اميد دهيم و با عمل اين اميدآفريني را ثابت کنيم.
  کاظمي بر لزوم سرکشي فرماندار ملاير از دستگاه هاي اجرايي و بررسي روند کار تاکيد کرد و بيان کرد: مديري که توان همراهي مجموعه شهرستان را ندارد، بايد جايش را به مدير انقلابي و جهادي بدهد.

  **مديران موظف به جلب رضايت مردم هستند
  ديگر نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز مهمترين وظيفه مديران را جلب رضايت و ايجاد اميد در بين مردم دانست و اظهار داشت: تمام تلاش ما بر اين بوده تا مردم از عملکرد دولت مطلع شوند.
  حجت الاسلام احد آزاديخواه تاکيد کرد: اختلاف هاي سياسي نبايد اجازه دهد اين مسير تحت تاثير قرار گيرد.
  وي با بيان اينکه ملاير همواره در امنيت و آرامش ويژه بوده است ادامه داد: خاستگاه اين آرامش بطن جامعه و مردم است و مسئولان محور و رابطه بين اين آرامش و همدلي هستند.
  سخنگوي کميسيون فرهنگي مجلس دهم مجموعه شهرستان را اثربخش و کارا دانست و تاکيد کرد: نبايد اجازه دهيم يک مورد مخرب در اين شهرستان باشد و فعاليت مجموعه را تحت تاثير قرار دهد.
  حجت الاسلام آزاديخواه با تاکيد بر شتاب بخشي به روند توسعه شهرستان گفت: در حوزه کشاورزي، آبرساني و اشتغال مشکل داريم که بايد نگاه در حوزه ها ويژه باشد.
  به گزارش ايرنا، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان در سفر يک روزه خود به ملاير در شوراي اداري بخش زند شرکت و با امام جمعه ملاير ديدار کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/07/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 364
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.