مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 4392
هفته جاری: 14467
ماه جاری: 216693
تاکنون: 12886187
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: توجه به معيشت و اشتغال اولويت دولت است
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان با اشاره به شرايط کنوني کشور گفت: اولويت نخست و اساسي دولت تدبير و اميد، توجه به معيشت مردم و اشتغال است و در اين راستا همه بايد به دولت کمک کنيم.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي روز سه شنبه در نشست شوراي اداري بخش زند ملاير افزود: همگرايي و وفاقي که در استان وجود دارد، زمينه ساز تلاش و کار جهادي است.
  وي خطاب به مديران دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد: نگاه ما بايد خدمتگزاري به مردم و حل مسايل و مشکلات آنان باشد و وقتمان را صرف کارهايي کنيم که براي مردم اثربخش است.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان فلسفه تشکيل و استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي را خدمتگزاري به مردم دانست و اظهار داشت: هيچ جايگاهي بالاتر و بهتر از خدمتگزاري به مردم نيست.
  شاهرخي با بيان اينکه مسئولان در هر جايگاهي بايد خود را خادم مردم بدانند ادامه داد: به واسطه حضور انقلابي مردم در تمامي عرصه ها و پشتيباني مردم همراه با اراده و اعتقاد راسخ از رهبر انقلاب، موجب شد انقلاب اسلامي تاکنون بتواند مقابل زورگويان و استکبار جهاني بايستد.
  وي با اشاره به توطئه هاي بيشمار دشمنان عليه نظام و انقلاب اسلامي در 40 سال گذشته گفت: هم اکنون که دشمن به نقطه اي از موفقيت خود عليه ايران نرسيده است، با ديدن انسجام و وحدت مردم، همراهي و علاقه مندي به رهبري و انقلاب اسلامي، به دنبال جدايي مردم از انقلاب و نظام است.
  شاهرخي نااميد کردن مردم به آينده را هدف اصلي دشمنان عنوان کرد و افزود: آمريکا زمانيکه ديد ايران در دنيا مقبوليت پيدا کرده و پرونده مهم توافق هسته اي با عنوان «برجام» به انسجام رسيده است، يک طرفه قاعده را بر هم زد.
  وي ادامه داد: بد عهدي آمريکا در توافق برجام حقانيت نظام جمهوري اسلامي و بي منطقي آمريکا را به اثبات رساند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان خاطرنشان کرد: در شرايطي که آمريکا فشار و حلقه اقتصادي را بر ما تنگ کرده است، با استفاده از ظرفيت دروني کشور و ديپلماسي قوي مي توانيم نقشه آنها را نقش بر آب کنيم.
  شاهرخي با بيان اينکه فشارهاي شديد اقتصادي، تحريم ها و صدها توطئه دشمن نمي تواند اراده ملت ايران تضعيف کند افزود: در شرايط کنوني هزاران کانال در فضاي مجازي و 250 شبکه فارسي زبان تلاش مي کنند نقاط ضعف کشور را بزرگ نمايي و نظام را ناکارآمد جلوه دهند و مردم را نااميد کنند.
  وي ادامه داد: با نگاهي به عقبه 40 ساله نظام و انقلاب اسلامي، مي بينيم که در بسياري از زمينه ها به ويژه در علم پزشکي و فناوري هسته اي پيشرفت هاي اساسي داشته ايم که همه آنها بومي است.
  شاهرخي با بيان اينکه دشمن از بومي بودن اين پيشرفت ها بسيار عصباني و ناراحت است گفت: دشمن امروز يک جنگ تمام عيار اقتصادي و رواني عليه نظام و ملت ايران به راه انداخته است و هر شب دهها فراخوان منتشر مي کند.
  وي تاکيد کرد: ملت ايران که با آرمان هاي امام(ره)، رهبري، انقلاب و شهدا پيمان بسته اند، به فراخوان ها و نقشه هاي دشمن اهميت نمي دهند و ما مسئولان بايد قدر اين مردم را بدانيم.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان خاطرنشان کرد: امروز به برکت وجود استاندار مقتدر و توانا در اين استان، شرايط مطلوب است و از نظر امنيت جزو امن ترين استان ها هستيم.
  شاخرهي با اشاره به تلاش ها و عملکرد مجموعه مديريت استان همدان با محوريت استاندار بيان کرد: سال گذشته تعهد اشتغال اين استان 19 هزارو 800 فرصت شغلي بود که اين رقم به بيش از 30 هزار شغل رسيد و تعهد ما امسال بيشتر مي شود.
  وي ادامه داد: تلاش ما بر اين است تا استان را از حاشيه به دور نگه داريم و از ظرفيت نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي براي پيشبرد اهداف کمک بگيريم.
  شاهرخي در عين حال فلسفه حضور در سطح روستاها و بخش هاي استان را رسيدگي به مسايل و مشکلات و پيگيري براي حل آنها دانست و گفت: تلاش مي کنيم از نزديک مسايل و مشکلات مردم را رصد کنيم.
  وي يادآور شد: بخش زند و شهر زنگنه ملاير با توجه به تاريخ، پيشينه، تمدن، موقعيت جغرافيايي و ساير ظرفيت هايي که دارد، مستحق بهترين خدمات است و بسترها براي خدمتگزاري در اين منطقه مهيا است.
  شاهرخي مردم ملاير را مردمي قدردان، وفادار و سختکوش دانست و افزود: تا جايي که امکان دارد مشکلات بخش زند و شهر زنگنه در شهرستان حل شود، در غير اينصورت پيگير حل اين مشکلات در استان هستيم.
  به گزارش ايرنا، بخش زند داراي 10 هزارو 19 تن جمعيت در قالب يک هزارو 400 خانوار است که از سال 1382 اين بخش تاسيس شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/07/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 371
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.