مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 4360
هفته جاری: 14435
ماه جاری: 216661
تاکنون: 12886156
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: عملکرد دولت منصفانه قضاوت شود
 • استاندار همدان گفت: عملکرد خوب دولتمردان تدبير و اميد در حمايت از صنعتگران بايد بازگو و با انصاف قضاوت شود.
 • به گزارش ايرنا، محمدناصر نيکبخت شامگاه چهارشنبه در آيين تجليل از صنعتگران و معدنکاران برتر همدان اظهار داشت: دولت با وجود شرايط تحريم و تهديد به خوبي توانسته از بخش توليد و صادرات حمايت کند.
  استاندار همدان تاکيد کرد: اگرچه ديوار دولت کوتاه است اما عملکرد دولت تدبير و اميد بايد منصفانه بيان شود.
  نيکبخت خود را دوستدار توليد و اشتغال معرفي کرد و افزود: توليدکنندگان سرآمدان جنگ اقتصادي، مايه پيشرفت و توسعه کشور و شايسته تقدير و تشويق هستند.
  استاندار همدان گفت: تمام دستگاه هاي نظارتي استان در خدمت توليدکنندگان و صنايع و در راستاي رفع مشکلات و مسائل اين قشر هستند.
  وي با اشاره به حمايت هاي دولت از صنايع يادآوري کرد: در همين چارچوب 2 هزار و 598 ميليارد تومان تسهيلات پرداختي بانک ها در راستاي حمايت از توليد و اشتغال پرداخت شده است.
  نيکبخت ايجاد 33 هزار شغل را از موفقيت هاي دولت تدبير و اميد در اين استان ارزيابي و اضافه کرد: کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان به طور مستمر برگزار مي شود‌.
  وي اعلام کرد: استان همدان بر اساس ارزيابي مرکز پژوهش هاي مجلس به عنوان سه استان برتر در زمينه کاهش فساد اداري و رشوه معرفي شده است.
  استاندار همدان خاطرنشان کرد: همدان، اردبيل و مرکزي سه استان داراي کمترين رشوه و فساد در کشور هستند.
  وي با بيان اينکه ما در شرايط جنگ اقتصادي هستيم و اين همت همه قوا را مي طلبد، گفت: آمريکا به خاطر تضعيف و نا اميدي از حکومت، عزم خود را بر فشار بر ايران گذاشته است.
  نيکبخت ادامه داد: اين تحريم ظالمانه که به ايران تحميل مي شود را بايد به عنوان يک عامل اصلي در نظر بگيريم.
  وي با بيان اينکه برخي واحدهاي صنعتي استان در سالجاري کارگر اضافه کردند و بايد اين حقيقت ها گفته شود، اظهار داشت: شنبه گذشته مديران نظارتي را دعوت به جلسه کردم و گفتم که به توليد برسيد، مانع سرمايه گذاري نشويد و آنها نيز استقبال کردند.
  استاندار همدان اظهار داشت: بعضي کارخانه ها و صنايع همدان عليرغم مشکلات موجود در سالجاري 70 تا 100 نيرو اضافه کردند که مديران آن در اين جمع هستند.
  وي يادآوري کرد: براي مثال صنايع تبديلي الوند 11 سال و فولاد جعفري 6 سال تعطيل بود به عرصه کار و توليد برگشت و هم اينک همدلي، هماهنگي و همکاري بسيار خوبي در استان فراهم و شرايط بسيار خوب است.
  نيکبخت با تقدير از عملکرد مجلس شوراي اسلامي براي تصويب بند نهايي لايحه پيوستن به گروه ويژه اقدام مالي (FATF) يعني الحاق به کنوانسيون مقابله با تامين مالي تروريسم (CFT)، اين لايحه را مصلحت کشور ارزيابي کرد.
  وي ادعاي آمريکا مبني بر صفر کردن فروش نفت ايران را غيرممکن دانست و گفت: نبايد سياه نمايي، بزرگنمايي و يأس در بين مردم ايجاد کرد.
  به گزارش ايرنا، در پايان اين آيين 12 تن از صنعتگران و معدنکاران برتر استان همدان تجليل شدند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/07/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 336
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.