مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 50
امروز: 5040
هفته جاری: 19220
ماه جاری: 13489
تاکنون: 12536986
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  همدان 2018 ادامه دارد...
 • اجلاس جهاني گردشگري گامي ديگر براي معرفي همدان و ايران در سال 2018 و از سه رويداد بين المللي که به کشور جمهوري اسلامي ايران داده شده است دو رويداد آسيايي و بين المللي در همدان و يک رويداد در شهر تبريز برگزار مي شود و يا برگزار شده است که به نظر مي رسد اين رويداد در شرايط فعلي فرصت بسيار ارزشمندي براي معرفي ايران اسلامي و در مرحله بعد ظرفيت هاي فرهنگي و گردشگري شهرها مي باشد.
 • اجلاس جهاني گردشگري گامي ديگر براي معرفي همدان و ايران در سال 2018 و از سه رويداد بين المللي که به کشور جمهوري اسلامي ايران داده شده است دو رويداد آسيايي و بين المللي در همدان و يک رويداد در شهر تبريز برگزار مي شود و يا برگزار شده است که به نظر مي رسد اين رويداد در شرايط فعلي فرصت بسيار ارزشمندي براي معرفي ايران اسلامي و در مرحله بعد ظرفيت هاي فرهنگي و گردشگري شهرها مي باشد. همدان از گذشته تا امروز مهد فرهنگ و تمدن بوده و داراي آثار باستاني و تاريخي است که متاسفانه شايد به دلايلي تاکنون اين ظرفيت ها به خوبي معرفي نشده است و رويداد 2018 و برنامه هاي متعدد آن فرصت خوبي شد تا شاهد معرفي همدان و ظرفيت ها آن در داخل و خارج از کشور باشيم. از برگزاري سمينارها و همايش هاي مختلف تا تبليغ همدان در صدا و سيما و آزادراه ها و بزرگراه هاي کلان شهرها و برگزاري همايش هاي بزرگي چون نشست سفيران و چند رويداد بزرگ ديگر همه اين ها از برنامه هاي رويداد همدان 2018 است که باعث شده تا همدان در سال 2018 به خوبي معرفي شود. اما نکته مهم اينکه با برگزاري چند برنامه اشاره شده اما هنوز 2018 ادامه دارد و برنامه هاي مختلف ديگري به همين مناسبت در همدان برگزار مي شود يکي از اين برنامه ها که جايگاه و اهميت ويژه اي دارد برگزاري چهلمين اجلاس جهاني گردشگري (unwto) آبان ماه در همدان است که با پيگيري شرکت سياحتي عليصدر به عنوان عضو اين اجلاس برگزار مي شود و البته ديگر تنها نام يک استان يا شرکت مطرح نيست و ايران اسلامي نماينده اين اجلاس بزرگ است که مي تواند يک فرصت اساسي براي معرفي ايران اسلامي و درمرحله بعد همدان باشد. مسائل اخير در عرصه بين الملل و بالاخص حواشي اخير مجمع عمومي سازمان ملل و نقش پر رنگ جمهوري اسلامي معادلات منطقه اي و سخنان رئيس جمهور محترم در مجمع عمومي باعث شده است که اجلاس اخير در همدان از اهميت ويژه تري برخوردار باشد و بايد سعي شود با همت همگاني و تلاش همه دستگاه ها اين ميزباني به نحو احسن و مناسب برگزار شود تا همچون اجلاس قبلي شاهد برگزاري خوب اين اجلاس باشيم. اسداله رباني مهر مدير کل روابط عمومي استانداري همدان 14 آبان 97

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 213
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.