مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 22
امروز: 5098
هفته جاری: 19278
ماه جاری: 13547
تاکنون: 12537043
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  همدان در برگزاري رويدادهاي بين المللي صاحب نام است
 • مديرکل امور اجتماعي استانداري همدان گفت: همدان به لحاظ ميزباني برنامه هاي فرهنگي و هنري ملي و بين المللي شهري لوکس و صاحب نام در سطح کشور محسوب مي شود.
 • به گزارش ايرنا، مهرداد نادري فر روز يکشنبه در ستاد هماهنگي بيست و پنجمين جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اظهار داشت: همدان در سال جاري ميزبان سه رويداد ملي و يک رويداد بين المللي در زمينه فرهنگي و هنري است.
  وي افزود: برگزاري جشنواره پويا نمايي، اجلاس گردشگري کشورهاي آسيايي(acd)، اجلاس اعضاي سازمان گردشگري جهاني(unwto) و جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان در همدان نشان از توانمندي و آماده بودن زيرساختها در اين استان است.
  نادري فر خاطرنشان کرد: اين رويدادها در سطح کشور بي نظير است و در کمتر استاني تجميع رويدادهاي فرهنگي و هنري به اين گونه رخ مي دهد.
  مديرکل امور اجتماعي استانداري همدان گفت: با همکاري و مشارکت تمام دستگاه هاي اجرايي شهر همدان براي يک ميزباني خوب و شايسته از بيست و پنجمين جشنواره تئاتر کودک و نوجوان آماده شده است.
  نادري فر تاکيد کرد: شعار«کودک و حقوق اجتماعي و حقوق شهروندي» براي جشنواره امسال انتخاب شده و بر همين اساس برنامه هاي امسال تفاوت هايي با دوره هاي قبل دارد.
  وي گفت: آموزش حقوق اجتماعي و شهروندي به کودکان و خانواده ها از اولويت هاي جشنواره است و در اين راستا نمايش هايي تدارک ديده شده است.
  مدير اجرايي بيست و پنجمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال جشن 25 سالگي جشنواره تئاتر کودک و همچنين يکصد سالگي تئاتر کودک را در همدان جشن مي گيريم.
  هادي فيض منش به آمادگي 20 کميته براي هماهنگي و اجراي جشنواره اشاره کرد و افزود: اين کميته ها از امروز در مجتمع شهيد آويني مستقر مي شوند.
  وي با بيان اينکه ساخت تنديس جشنواره توسط شهرداري انجام مي شود، اضافه کرد: تبليغات محيطي نيز از 25 آبان در سطح شهر با همکاري شهرداري اجرا مي شود.
  معاون فرهنگي و هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي همدان يادآوري کرد: کودکان همداني روز 28 آبان در برنامه شاد پيمايي شرکت کرده و به طور رسمي برنامه هاي جشنواره در فضايي با نشاط آغاز مي شود.
  فيض منش گفت: بيست و پنجمين جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به کودکان مناطق محروم و حاشيه شهر توجه ويژه دارد و پوستر جشنواره نيز در يکي از مدارس مناطق محروم شهرهمدان رونمايي شد.
  بيست و پنجمين جشنواره بين المللي کودک و نوجوان با شعار «کودک و حقوق اجتماعي» به دبيري مريم کاظمي از 28 آبان تا چهارم آذر ماه امسال به ميزباني همدان برگزار مي شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 41
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.